Sayfa 10/1005 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Viop LII

1. Sanki forum efsanelerinden biri daha geldi.
    Big de gelmişti.
    Gundwane de geldi mi tamam olur gibi.

Geçen sene de biri crash mrash dedi, borsa ikiye katladı. Şimdi de biri şöyle çekecek böyle çökecek, diyor. Arkadaş , bu kadar kesin konuşmamalısınız, sizi dinleyip işlem yapan çıkabilir ve zarara uğrayabilir. İhtimal dahilinde olabilir, deseniz anlarım da kesin konuşmak olmaz, tabii ki yoruma saygılıyız ancak daha itidalli olsa sizin içinde okuyanlar için de iyi olur. Naçizane tavsiyemdir, başınız ağrımasın. İyi geceler.

3. Dışarısı pek iç açıcı değil.,.
    Yarın cuma genel de düşüş oluyor....
    Dışarısı toplamaz tepki vermezse
    Bizimkisi kayıtsız kalmaz gibi..

önce bunları diyorsun

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bu anlattıklarının grafı var mı koy şurayada kritik yapalım severim teknik bakışları buyur

birde buradan bak içinde bayrak formasyonu var , kanal katlama var, yükselen tepe var
    ama 2 li tepe bizde yok şuanda.
    sonra bunu

ben pek fazla teknikten anlamam zaten sizin gibi teknik analizin babasını çizenler iyi bilir.
    terbiyesizlik yaptığınında farkındasın

engelle gitsin

5. Sindoma şuan bu topikte en iyi teknikcilerdendir..
    Seans içerisinde kıritik anlarda çok faydasını görmüşümdür...
    Allah razı olsun.

Çıtakcığım, sindoma kardeş diyor ki bir yönde emin, kesin konuşma bu kadar... Kralı gelse anahtarı kaptırdı ve de kaptırır bu kafaynan... Başka açılardan da bak diyor...

Bende diyorum ki puahhahahahahhah Endekis bu zamlar, enflasyon, devaller + yabancı hikayesiyle yükselecek elbet amaaaaaa önce mokoko

Zamların iyi tarafından da bakmak lazım... Bir saat vardı çok beğendiğim fekat fiyatı ucuz diye alıp takasım gelmiyordu, şindi 100 kağıdı geçmiş... Psikolojik olarak cakamı bozmaz gibin geliyor artık

Bunların çoğu nick değiştirip değiştirip geliyor, sallamayın... Ben Sindoma'yı tanıyana kadar tekniğe pek inanmazdım. Teknikçi olarak takip ettğim,Twitter'da birivar bir de Sindoma. Sindoma'yı savunmak bize düşmez ama safımız belli olsun, hesabı...

Sayfa 10/1005 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •