Sayfa 10/651 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Hisse değeri 1,4x iken güvenilmez olan şirket yönetimi, hisse değeri bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta 1,20 altına düşerse güvenilir mi olacak?

2.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Hisse değeri 1,4x iken güvenilmez olan şirket yönetimi, hisse değeri bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta 1,20 altına düşerse güvenilir mi olacak?
    Hayır tabiki de , sadece hisse fiyatı daha risksiz hale gelecek. Ben bu yönetimle ortak olma fikrinden vazgeçeli çok oldu , hisselerini belli fiyat aralıklarında alır - satarım, o kadar. Hiç ortak olamadık kendileriyle.

3. 5K nerden ciktı? Ne zaman aldilar

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Moraller bozulmasın diye düşündüklerimizi yazmayalım mı Behzat bey ? Yeni arkadaşlar üzülmesin , şirket sizin düşündüğünüz , dediğiniz kadar iyi durumdaysa ben kafamda sizden daha düşük bir fiyatlama yaptım diye hisse fiyatı düşmez , tıpkı yıllardır olumlu beklenti içinde olan arkadaşların beklentilerinin hiç fiyatlanmamış olması gibi.

Eski forumda da defalarca yazdığım gibi bence bu şirketin sorunu ne sektörel, ne üretim, ne de satış. Kendimce şirkete 7 F/K gibi bir değer biçmemin sebebi tamamen şirket yönetimiyle ilgili.

Bakın aşağıya bir örneğini attım , 4.5 M ödenerek %30'u alınan 5K yüzey teknolojilerinin durumu. Kusura bakmayın ama özsermayesi eksiye düşmüş şirketi, tabiri caizse Gentaş'a itelemişler.

Yoksa siz hala Kahramanlarla aşık atmaya kalktığınızın farkında değil misiniz ?
    Değerli thugz2gether; Benim de sürekli yazdığım;şirket yönetiminin nasıl güvensiz olduğu şirketin içini nasıl boşalttıklarıdır.Muhtemelen İtalya'daki şirket LİRİ bile bu boşaltma planının bir parçası olabilir.Gentaş'tan o şirkete de sermaye güçlendirilmesi adı altında para aktarımı var.
    Geçen yıl şirketten 16,5 ML tl yi nasıl iç ettiklerini bıkmadan yazdım.
    Sizin şirket hakkında olumsuz yazacağınız bir veri veya fikre elbet saygım var.Ama bir teknik veriye dayandırmadan 1,20 ve altını burada dillendirmenize hem şaşırdım hem üzüldüm.Yoksa sizin bu yazdıklarınızı ben de aylardır burada yazıyorum.Kahramanların ne oldukları belli.Bunu artık sorgulamaya bile gerek yok.

Bu kağıdın nasıl bir speği var arkadaş
    Borsa 91 bin olmuş kağıtta tık yok
    Hayal kırıklığı Patron hissesimi abi uzak duracaksın
    1.60 lardan çıkmadığıma pişman oldum
    Genel kurul ne zaman bilen varmı
    SECRETMEN

B topiğide kesinlikle speğin adamları okuyor değişik nicklerle yazı yazıyor diye düşünüyorum
    Daha önce kağıt 1.60 lara giderken burada ne yazanlar oldu bir çıktı dedi
    Thyao de 30.000 hissem var yarın satıp bunu alıyorum bu kağıt beni trilyoner edecek egeen gibi olacak vs vs
    Ne yazılar milletin kucağına bıraktılar
    Hatırlayan vardır eski forumu okuyun yazılar orada
    SECRETMEN

Alıntı Originally Posted by secretmen Yazıyı Oku
    B topiğide kesinlikle speğin adamları okuyor değişik nicklerle yazı yazıyor diye düşünüyorum
    Daha önce kağıt 1.60 lara giderken burada ne yazanlar oldu bir çıktı dedi
    Thyao de 30.000 hissem var yarın satıp bunu alıyorum bu kağıt beni trilyoner edecek egeen gibi olacak vs vs
    Ne yazılar milletin kucağına bıraktılar
    Hatırlayan vardır eski forumu okuyun yazılar orada
    o zaman hisse ile ilgili olumsuzluk yazıyorlarsa alım zamanı gelmiş demektir.Satım zamanı zaten belli uçacak kaçacak hikayelerinim çok oldugu zamanlar. Ben hemen 1,41 10 bin alış gireyim.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    o zaman hisse ile ilgili olumsuzluk yazıyorlarsa alım zamanı gelmiş demektir.Satım zamanı zaten belli uçacak kaçacak hikayelerinim çok oldugu zamanlar. Ben hemen 1,41 10 bin alış gireyim.
    Valla dostum sen bilirsin
    1990 dan beri borsada olan kağıdın
    kağıdın
    Kar yazan temettü veren kağıdın 1.40 larda olması akıl alacak iş değil
    Kağıdın defter değeri 1.70
    Değerinin altında işlem görüyor
    Aslında sermayesine oranla yaptığı kâr da bence o kadarda yüksek değil
    100 milyon sermayeye en az 30, 35 kar açıklaması lazımki yatırımcı çeksin
    Ben çözemedim kağıdı çözen varsa yazsın böyle bir kağıda göre günlük hacim yüksek ama
    Üç kademe arasında git gel yapıyor cidden adamın sabrını test eder
    YT değildir
    SECRETMEN

Sayfa 10/651 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •