Sayfa 10/160 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1273 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. Yükselen talep, içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda da devam ederse sektörün, dolayısıyla da Sumaş'ın önü açık demektir. Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Yükselen talep, içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda da devam ederse sektörün, dolayısıyla da Sumaş'ın önü açık demektir. Y.T.D.
    Soyle ki sirketin urettigi osb urunu emtia benzeri oldugu icin turkiyedeki fiyatlar sadece turkiyedeki talebe gore belirlenmiyor

Avrupa piyasasi daha etkilo fiyatlari belirlemede diye anliyorum ben

Yurtici taleb daralsa da bu ilk basta ithalatcilari vurur, zaten tl'nin zayiflamasi yerli sirketleri daha rekabetci yapiyor

3. 3 aylık vergi dairesine sunulan beyanname'de 3.3 milyon TL vergi sonrası net karımız var

Cok guzel kar.

4.  Alıntı Originally Posted by Neweco Yazıyı Oku
    3 aylık vergi dairesine sunulan beyanname'de 3.3 milyon TL vergi sonrası net karımız var

Cok guzel kar.
    Siz benden önce davranmışsınız Sn. Neweco KAP ta haberi görüp çok güzel bir kar yazacaktım ki siz yazmışsınız Hayırlı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Siz benden önce davranmışsınız Sn. Neweco KAP ta haberi görüp çok güzel bir kar yazacaktım ki siz yazmışsınız Hayırlı olsun.
    hayirli olsun ortaklarin dusunceleri bir

6. Yıllık 7 çıkmamışmıydı.3 aylıkta bu rakkam çok güzel.

7. Nasıl bir şirket bu.2016 yılında 2.476.000 kar 2017 altı aylık1.800.000 kar.Şimdi kalk 3.300.000 de.Hemde 3 ayda.neler oluyor.

8. Birde 26 nisanda 70 bin lot işlem.Genelde bin ile 3 bin zor oluyorken bu hissede 70 bin nedir.Biri açıklayabilirmi.

Sayfa 10/160 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •