Sayfa 10/66 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 524 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Sinema-Televizyon / İzlenenler Yorumlarr ...

1. Sanırım diziler başka bir başlıkta paylaşılıyor ama daha önceden de burada dizi yorumu yapmıştım; buradan devam ediyorum.
    Şimdi bana göre sinemaya gönül verenlerin izlemesi gereken iki, üç dizi yazacağım.
    Malumunuzdur dizi sektörü filme rakip oldu; hatta geçti bile diyebiliriz. Artık dizilerde Oscar'lı oyuncular oynuyor ...
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

2. 2 Sezonu tamamlanmıştır. Her sezon 8 bölümden oluşuyor. Konu her sezonda değişiyor.

İlk sezonda afişte de görüldüğü gibi Matthew McConaughey ve Woody Harrelson (ikisi de Oscar'lı oyuncular) yer alıyor. 8 saatlik, müthiş oyunculuk sergilenen uzun bir film gibi düşünülebilir.

İkinci sezonda Colin Farrell ve Rachel McAdams var ve bu da yine 8 saatlik, uzun bir film ...

Bana göre mutlaka izlenmesi ve yayınlanacak sezonlarının da takip edilmesi gereken bir dizidir.
    Thales

3. Fargo

2 Sezonu tamamlanmış; 3. sezon devam etmektedir. Her sezon 10 bölümden oluşuyor. Yine yukarıdaki dizi gibi, konu her sezonda değişiyor.

İlk sezonun konusu Coen kardeşlerin "Fargo" filmi ile paraleldir.

Bunun için de, bana göre mutlaka izlenmesi ve yayınlanacak sezonlarının da takip edilmesi gereken bir dizidir, diyebilirim.
    Thales

4. Şimdilik son olarak;

2008 - 2013 yılları arasında toplam 5 sezon yayınlanmış ve bitmiştir.

Bunun hakkında yazı yazmak haddime düşmez

Şu kadar söyleyeyim; bu işlere gönül vermiş ve bu diziyi bir şekilde kaçırmışsanız, çok şanslısınız!

Bir başyapıt sizi bekliyor
    Thales

Fargo, bir kaç bölüm dışında aynı zevki vermedi (doğal olarak), Koenlere alışmışızz ...
    Breaking Bad'i arkadaş fena halde tavsiye ediyorr, evett hala izlemedimm ...
    Lostt gibi topunu birden bir hafta'da izlerim diyorumm, handikapları var tabi
    True Detectivden bi haberimm, sıraya koyalımm

6.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Fargo, bir kaç bölüm dışında aynı zevki vermedi (doğal olarak), Koenlere alışmışızz ...
    Şimdi mesajını okurken aklıma gelen, demin eklemeyi unuttuğum bir diziyi yazıyorum sevgili arkadaşım.

Umarım Fargo'daki hatamı affettirebilirim

3 Sezon yayınlandı.

Bunun diğerlerinden farkı, bölümler tamamen birbirlerinden bağımsızdır. Yani birer saatlik kısa filmler gibi düşünülebilir.
    Özelliği, oldukça ince bir dizidir
    Ama ölçüsüne bakmadan, şiddetle tavsiye ederim
    Thales

Alıntı Originally Posted by InFeRnO Yazıyı Oku
    Şimdi mesajını okurken aklıma gelen, demin eklemeyi unuttuğum bir diziyi yazıyorum sevgili arkadaşım.

Umarım Fargo'daki hatamı affettirebilirim

3 Sezon yayınlandı.

Bunun diğerlerinden farkı, bölümler tamamen birbirlerinden bağımsızdır. Yani birer saatlik kısa filmler gibi düşünülebilir.
    Özelliği, oldukça ince bir dizidir
    Ama ölçüsüne bakmadan, şiddetle tavsiye ederim
    Teşekkürlerr,
    yazdımmm sv. İnferno

> Haftanın Filmleri ...

Saplantı, T2 ve Cousteau dikkat çekiyorr ...

Sayfa 10/66 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •