Sayfa 100/364 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2909 madde; 793 - 800 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Dün bir kademede alışları girip tek bir satışla aşağı verip tekrar topluyolardı.bugün satışları girip tek bi alışla yukarı gösterip yine sattılar.bana kalırsa iyi kapattı.bakalım yarın nasıl olacak

2. Tahta da cenk var.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    Tahta da cenk var.

yatırım finans aldıklarını 2.70 lerden 3.30 civarı sattı ak ve gedik arasında paslastilar marbas açık yaptı kapanmış olabilir deniz yatırım ve anlus yatırım pozisyonu korumaya çalışıyorlar asıl sorun 1 hafta %4 assagida 2 günde %10 yapıp birseyler yapiyorlar trede yapanlara tebrik ediyoruz sen ben biz siz onlar yukarıdan aldigimiz 3.50 üstü maliyetli ler Aval Aval seyrediyoruz onlar para kazanıyorlar ben sen de zararda olduğumuz için de bekliyoruz aslında zaman kaybediyoruz 3 5 çakal da bizim lotlarimi zi almak için biri açık pozisyonlar yapıyor öbürü yukarı sürüyor tahtayı asıl spek efendi sattirmak için elinden geleni ardina koymasin iyi hafta sonları diliyorum

4. Güzel analiz SEKO341

5.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    Güzel analiz SEKO341
    tşk ederim bugunki hareketin devamı neden gelmediğini analayabildinizmi sizce nedir ?

6. Bence dedigin gibi tahtada lot kavgasi ediyorlar arada kaldik.😂

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Pokunu cikardilar 2.60 ikili dip olursa hededi 4 lira ytd. Bu sirket garanti ispanyollara satilinca imtiyazlı hisseler haric ispanyol bbva nın. Dolar euro karsisinda resmen erimiş halde hic umurlarinda degil enteresan .

Sayfa 100/364 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •