Sayfa 100/1003 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Yapı kredi 1 milyon tl kkm 22 oran verdi. 94 gün en az
    Yapı kredi mevduata ise 28,5 net verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    nkolay bono 30 oldu.
    N kolay bonoda kısmı satış yapabiliyormuyuz.Acil paraya ihtiyaç olduğunda satın aldığımız bononun tümünü satmak mı zorundayız
    Bu arada sabah hscb ile görüştüm kkm oranı 30 olmuş ama üç aylık olduğu için kararsız kaldım.Normal mevduat oranlari biraz düşmüş 1k alti 28 söylediler.14 Mayısa kadar 32 günlük gitmek istiyorum.Vade dönüşlerim bu hafta perşembe ve cuma bakalım arayışa devam.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tesla Türkiyede satıaşa çıkmış parası olan için güzel fırsat derim...

https://www.tesla.com/modely/design#payment
    elektrikli araba da dünya da rekabet çok arttı, togg kartları yeniden dağıtacak elon akıllı adam durur mu?

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    N kolay bonoda kısmı satış yapabiliyormuyuz.Acil paraya ihtiyaç olduğunda satın aldığımız bononun tümünü satmak mı zorundayız
    Bu arada sabah hscb ile görüştüm kkm oranı 30 olmuş ama üç aylık olduğu için kararsız kaldım.Normal mevduat oranlari biraz düşmüş 1k alti 28 söylediler.14 Mayısa kadar 32 günlük gitmek istiyorum.Vade dönüşlerim bu hafta perşembe ve cuma bakalım arayışa devam.
    kesinlikle istediğiniz rakamı bozabiliyorsunuz oran değişmemişse günlük her seferinde yaparak faiz aldığınız kısmı da oyuna sokmak oranınızı bileşikte arttıracaktır.

adam togg u teslim almadan satışa koymuş 1.650.000 bakanlık soruşturma açmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. vakıf...50kusd...ddkkm 25 verdi...97gün diyor....vade uzun...

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    elektrikli araba da dünya da rekabet çok arttı, togg kartları yeniden dağıtacak elon akıllı adam durur mu?
    Linkdeki guzel araç ,bayisi varmı turkiye de?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    adam togg u teslim almadan satışa koymuş 1.650.000 bakanlık soruşturma açmış
    Yurdum insanı , sinekten bile yağ çıkarır..
    distance

Sayfa 100/1003 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •