Sayfa 100/172 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 793 - 800 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Kısa vade(saatlik) grafikte ise fazla basmak istemezlerse kısadan dönüş için teknik sebep yine mevcut
    Not olarak; mal sahibi bakışıdır

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Uzun süredir ayrıydım buradan yeni yetmeleri gelmiş buraya taze gelinler burada eblek vardı spek diğer spek çaycı vardı ve de meşhur terzicio vardı dyo'yu nakış gibi işlediler şimdi yeni yetmeler Taze boka sinek gibi üşüşmüşler hepinizi kınıyorum

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Uzun süredir ayrıydım buradan yeni yetmeleri gelmiş buraya taze gelinler burada eblek vardı spek diğer spek çaycı vardı ve de meşhur terzicio vardı dyo'yu nakış gibi işlediler şimdi yeni yetmeler Taze boka sinek gibi üşüşmüşler hepinizi kınıyorum

Yasarogullarikizlari bugün bircok ky nin ahini almistir , tahtada yapilan hareket incelenmelidir, 25 mil aktif lotu olan hissede 4 saatte 9 mil lota yakin islem olmustur , yapanlarin Allah belasini versin, Amin!

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Tahta ellerinde.Bu eve gelin geldik demiş...Orada duran lotların hepsi yalan bunu hepimiz biliyoruz....
    Yani...İyi silkelediler ama, inşallah bu çakalların oyununa gelen olmamıştır. Bir de naçizane tavsiyem bu tür tamamen patron inisiyatifli kağıtlara bütün portföyü gömmemeniz. Ciddi tavsiyedir...

Özelden gaz vermeye çalışanlara da ayrıca selam. Onlar kendilerini bilir. Siz giderken ben geliyordum...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

5. Rahmetli terzi joe her zaman haklıydı “gel gele gelmeyin” sözü gelecek kuşaklara kulağa küpe babından mirastır, altın sözdür. Çekti gitti ama sözü kaldı yadigar. Dyoby için grafik çiziktiren arkadaşlara terki joe leonardo da vinci misin birader? der 30 yıldır dyoby da çiziktirinler neredeyse göçtü gitti dyoby hala enflasyon oranın 10 katı aşağıda şeklinde bilimsel litaratürden örnekler verirdi.
    Hey gidi terki joe bak ruh ikizin grand bile yuvaya döndü ama o da huzursuz..
    Duayenliği törenle teslim ettiğin Eblek de başlarım duayen liğe diyerek kavuğu neredeyse atacak evrene haber gönderdik haberin olsun ytd

6. Terzico, ansızın bir gün gelir.. reis ne derdi Bir gece ansızın gelebiliriz, belki de eski DYO boya ruhu burada şenlenir.. güzeldi o günler çaycı ile karşılıklı atışmalarımız, şiirsel biçimde kafiyeli sözlerimiz, terzico'nun bitmek bilmeyen DYO boya hakkında klişeleşmiş kelimeleri,, hala aklımda..., Bakarsın efsaneler geri döner... Dönerse senindir derler ya.. tercih gelirse tam hababam sınıfı olur burası.. burada yer alan yeni yetmeler, dyi boyanın tarihini burada biz yazdık...
    Ve tarihi tekerrürden ibarettir.....

7. Yahu, adamlar çok net içsel bilgilere sahipken. Bilançoyu istedikleri gibi eğip bükebiiyorlarken. Ellerinde patron destekli milyon lotlar varken neyin tarihini yazacaksın 300-500K lot ile. Dün isteseydim ben de tabandan alırdım 500K lot. Sonra ?

Sonrası (kendisinden çok özür dilerim) sayın Eblek'in durumu...

Tarih yazacakmış...

Bu son 1 haftalık dönemde olanlar yönetime karşı duyduğum bütün güveni sarsacak nitelikte. Zaten fazla lotum yoktu, bir süre yazmayalım da çocuklar tarih yazsın...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

8.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Rahmetli terzi joe her zaman haklıydı “gel gele gelmeyin†sözü gelecek kuşaklara kulağa küpe babından mirastır, altın sözdür. Çekti gitti ama sözü kaldı yadigar. Dyoby için grafik çiziktiren arkadaşlara terki joe leonardo da vinci misin birader? der 30 yıldır dyoby da çiziktirinler neredeyse göçtü gitti dyoby hala enflasyon oranın 10 katı aşağıda şeklinde bilimsel litaratürden örnekler verirdi.
    Hey gidi terki joe bak ruh ikizin grand bile yuvaya döndü ama o da huzursuz..
    Duayenliği törenle teslim ettiğin Eblek de başlarım duayen liğe diyerek kavuğu neredeyse atacak evrene haber gönderdik haberin olsun ytd
    O zaman buna dair ana çiziktiriğim(aylık) son resim olsun.. Vadesini bilemem, ama ekrandan çıkmış üst çizgi üç hanede..
    Çok uzun olmayan vadede 31 görünüyor Ama öncesinde 18.xx mi, 15 mi yapar; yoksa doğrudan mı gider onlar şoförün bileceği işler.. Ben olasılıklara göre stratejimi belirlemek için bakarım çizgilere, paçalcıyım, sabırlıyım, kredi borç kullanmam.. Trade de yaparım, yatırım da

Son düzenleme : sonli; 02-11-2022 saat: 10:45.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 100/172 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •