Sayfa 100/628 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. belkide kendi mallarıdır. tahta sahipleri kimse cidden en sevmediğim hisselerin başında geliyor. dün 1,30 ile ufak bir miktar alım yaptım. nadas'a yatıyorum. çok bakmadığım zaman canım sıkılmıyor. bunu bir tek emkel de yapabiliyorum zaten günde 1-2 kere bakıp küfürümü edip emkel takibini bırakıyorum. herkese tavsiye ederim herkese bol kazançlar
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. 3-4 TL olması gerekirken
    1.3 TL den veriyor. İlk defa giren için kıyak
    Uzun süredir bekleyene zulüm.
    Bekliyeni değil yeni geleni ödüllendiriyor.
    Alanı değil Almayani pişman et.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ARKADAŞLAR BUGÜNÜN PASTASINI ATAR MISNIZ ÇOK İYİ OLUR.

7. Geçenki bilançoda 18 milyon civarında ellerinde stok oluşmuştu , hiç malzeme almadan imalatı bitmiş ürünler.Bunları sattıysa o parayı illa kar hanesine yazacak.. 10 milyonu kar olarak yazsa buda 3-4 TL lik kağıda tekabul eder. gerisini bilmem.. Bu kağıdın forumu bir süre önce sıfırlanmıştı gene 100 sayfa olmuş. Bayağıda takip ediliyor demektir. Ona rağmen tüm eşşek kağıtlar giderken bu yıllardır unutuldu. Yani uzun soluklu bir çıkış ancak bunu paklar..son 3 yıldır temettü veriyor emkel, buda gözümüzü yaşartıyor. Yani al-sat kaç akibeti belli değil bir kağıttı bundan 5 yıl önce .. şimdi alınıp kenara atılacak kağıtlar listesinde , çünkü bilanço ve defter değerleri fevkalade toparlamış. Dolayısı ile kurumsal yatırımcılarda ilgilenebilir artık..

8.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Geçenki bilançoda 18 milyon civarında ellerinde stok oluşmuştu , hiç malzeme almadan imalatı bitmiş ürünler.Bunları sattıysa o parayı illa kar hanesine yazacak.. 10 milyonu kar olarak yazsa buda 3-4 TL lik kağıda tekabul eder. gerisini bilmem.. Bu kağıdın forumu bir süre önce sıfırlanmıştı gene 100 sayfa olmuş. Bayağıda takip ediliyor demektir. Ona rağmen tüm eşşek kağıtlar giderken bu yıllardır unutuldu. Yani uzun soluklu bir çıkış ancak bunu paklar..son 3 yıldır temettü veriyor emkel, buda gözümüzü yaşartıyor. Yani al-sat kaç akibeti belli değil bir kağıttı bundan 5 yıl önce .. şimdi alınıp kenara atılacak kağıtlar listesinde , çünkü bilanço ve defter değerleri fevkalade toparlamış. Dolayısı ile kurumsal yatırımcılarda ilgilenebilir artık..
    Tabi Huzeyin amca izin verirse

Sayfa 100/628 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •