Sayfa 100/184 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Arsan tekstil kap yollamış, Ansgr ödeme yapmamıştır diye, o haberden sonra yükselmeye başladı, anlamadım bu işi

[QUOTE=twilight1517;6549808]Arsan tekstil kap yollamış, Ansgr ödeme yapmamıştır diye, o haberden sonra yükselmeye başladı, anlamadım bu işi[/QUOTE
    Ortak sigorta endeksi iyi olduğu için Anadolu sigorta pozitif.

Genede kötü değil fakat zayıf durumda.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Genede kötü değil fakat zayıf durumda.
    Ortak fitch sigorta sektörü için nötr den iyileşiyora yükseltmiş ayrıca gelecek senelerde kar marjları en yüksek olacak demiş, 2 sene sigorta sektörü olacak demiştim bundan aylar aylar önce, fitch de bunu teyit etmiş oldu

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak fitch sigorta sektörü için nötr den iyileşiyora yükseltmiş ayrıca gelecek senelerde kar marjları en yüksek olacak demiş, 2 sene sigorta sektörü olacak demiştim bundan aylar aylar önce, fitch de bunu teyit etmiş oldu
    Tebrikler düşük maliyetin keyfini çıkarın arsan tekstil olayı hakkında ne düşünüyorsunuz ?hissede olumlu yada olumsuz düşünceniz nedir ?
    Bence sıkıntı olmaz sigorta sektörü depremi yaşamış sektör Anadolu sigorta neden böyle mahkeme süreci oldu tuhaf bir durum.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Tebrikler düşük maliyetin keyfini çıkarın arsan tekstil olayı hakkında ne düşünüyorsunuz ?hissede olumlu yada olumsuz düşünceniz nedir ?
    Bence sıkıntı olmaz sigorta sektörü depremi yaşamış sektör Anadolu sigorta neden böyle mahkeme süreci oldu tuhaf bir durum.
    Mahkeme uzar, istinaf yargıtay derken belki ansgr bile haklı cıkabilir, yıllık 5-6 milyar kar edecek olan şirket için 300 400 milyon hiç bir şey.... Ama Bi küsur olmalı ki mahkemeye taşınmış o cooook uzun sürer bence, ben fitchin açıklamasını çok önemsiyorum koltuga yaslanıp izlemek en iyisi

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Mahkeme uzar, istinaf yargıtay derken belki ansgr bile haklı cıkabilir, yıllık 5-6 milyar kar edecek olan şirket için 300 400 milyon hiç bir şey.... Ama Bi küsur olmalı ki mahkemeye taşınmış o cooook uzun sürer bence, ben fitchin açıklamasını çok önemsiyorum koltuga yaslanıp izlemek en iyisi
    Aynen ortak sadece düşüncenizi merak ettim.Umarim iki taraf antlaşma yoluna gider sonuçta zarar gören şirkette Anadolu Sigortanın müşterisi durumunda hayırlısı diyelim.

Sayfa 100/184 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •