Sayfa 100/999 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Ayrıca bu komisyonlarda kamu bankalarının, Şehir Üniversitesi de dahil olmak üzere hangi vakıflara ve şirketlere nasıl kredi verdikleri, hangi şirketlerin borçlarının yapılandırıldığı, kimlerin hangi yöntemlerle kurtarıldığı, kimlerin ise batmasına seyirci kalındığı şeffaf bir şekilde ortaya konmalıdır.

Bu araştırma ve soruşturma neticesinde objektif hukuki kriterlerle izah edilemeyen varlıklar ve kaynaklar Hazineye intikal ettirilerek bir 'yetim ve yoksul' fonu oluşturulmalı ve bu fon yetimlere, öksüzlere, şehit yakınlarına, gazilere ve sayıları her geçen gün artan işsizlere dağıtılmalıdır.

2. Jedi Üstadı . may the force with you ...

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Çarşı karışır bu topiğin yalakları safınızı belirlediniz mi arada kalmayın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çarşı karışır bu topiğin yalakları safınızı belirlediniz mi arada kalmayın
    Başkanım, zaten trol abazaligi çekiyorum, nerede bu dediginiz ****ler?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Davutoglunun eli saglamdir diye dusunuyorum. her saldiri altinda birseyleri ortaya savurabilir. eger ki bunca yillardir birsey biriktirmemisse de o onun safligidir.

İstediği kadar eli kuvvetli olsun. Öyle bir basın yayın çemberi içerisinde ki ülke. Ölüyü bile diri gösterebilirler.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Haberi görünce dedim en sonunda bulduk herhalde Akdeniz’de petrolü.
    Haberi açınca meğerse Meksika körfezindeymiş.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/meksi...sfetti/1666530

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Müthiş tanımlama, sadece kilometre sayacı dersek daha iyi anlaşılır, yâni daima yukarı ilerler.
    Tam olarak kilometre sayacı diyemeyiz zira araba geri vitese takınca km sayacı gerilemez. Ancak enflasyon oranı eksi çıkarsa fiyatlar geriler
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 100/999 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •