Sayfa 100/1004 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    onu öğrendimde, sizin farklı kurallarınız yokki. nereye baksam ustasından çırağına elinde bir kalem çizittiriyor onun için aranızda aynı dili rahatca konuşuyosunuz bende bunlar ne diyorsa diye avel avel bakıyorum
    cıkıs.
    bazıları tümden geliyor,
    bazıları da güme gidiyor.
    ben önce palanın beynini okuyorum.
    sonra onları grafiğe döküyorum.
    diğerleri, palanın bıraktığı izleri grafiksel/indikatif öteleyip gelecek kurgusu oluşturuyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    cıkıs.
    bazıları tümden geliyor,
    bazıları da güme gidiyor.
    ben önce palanın beynini okuyorum.
    sonra onları grafiğe döküyorum.
    diğerleri, palanın bıraktığı izleri grafiksel/indikatif öteleyip gelecek kurgusu oluşturuyorlar.
    bende işte aklıma ne gelirse bi laf bulup bazen kendi kendime bazen karşılıklı konuşmuş oluyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

şimdi mesela uykusu tutmayıpta garan veya ykbnk grafikten biri ne diyor diye anlatırsa bende tarzanca cevaplarım kendi dilimden
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bende işte aklıma ne gelirse bi laf bulup bazen kendi kendime bazen karşılıklı konuşmuş oluyorum
    kiloylan altın alan bir arkadaş vardı,
    o senmiydin?
    sensen ne yaptın?

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    kiloylan altın alan bir arkadaş vardı,
    o senmiydin?
    sensen ne yaptın?
    şimdi aklıma geldi hee bi kaç kilo almıştım attım bi köşeye ama nereye attım onuda bilmiyorum.. zenginliğin gözü kör olsun

168 kirildi 166 kafa atip biraz toparladik tehkike gecmedi biraz tepki gunluk grafik saatlik ve h4 uyarsa dibi bulmak kolay olmayacak..dun attigim grafiklerde dow endeksinde saatlikte ort kirmisti.
    epey ugrastilar 170 172 arasinda sonunda boslugu bulunca şırıl şırıl indirdiler

url=https://hizliresim.com/XGducW][/url

url=https://hizliresim.com/vRdkpn][/url

url=https://hizliresim.com/00MWGh][/url

7. Haftalık kapanış itibariyle u100 de PİN BAR mı var?

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    şimdi aklıma geldi hee bi kaç kilo almıştım attım bi köşeye ama nereye attım onuda bilmiyorum.. zenginliğin gözü kör olsun
    kimse seni uyarmadımı,
    altında hedef çok yüksek, kolayına yedirmezler diye.

Sayfa 100/1004 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •