Sayfa 100/359 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 793 - 800 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. artık denizbankin haberleride kesilmeye başladı denizin gazıyla 4.72 olmustu deniz salmaya başlayınca nabicak merak ediyorum işlem yasagida kalkmadi hala

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Satış haberi olmasa gyo nun fiyatını arttıracak herhangibir beklenti varmı acaba?Sadece satışamı endeksliyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    artık denizbankin haberleride kesilmeye başladı denizin gazıyla 4.72 olmustu deniz salmaya başlayınca nabicak merak ediyorum işlem yasagida kalkmadi hala

Sn Mustafa112 bence denizin gazı söz konusu değil artık ..gazla Naz la olucak şey değil..nihayetinde denizin yaptığı pirimin yüzde kaçını yaptı bu hisse..abisinin yükselişine kendisi nasıl bir etki verdi bakmak lazım..birisi veya birileri çok iyi oynuyor bu kağıdı..benim sizin gibi ky lar tamamiyle şuan nabacaklarını bilmiyorlar..kol mu keselim bacak mı yoksa kafa mı keselim..???deli sorular..şahsen brüt takastan dahi çıksa kağıt bence çok şey değişmeyecek..burdaki oyuncu kim ise hissenin sığ olmasından da faydalanarak istediği atı oynuyor ve bizede arkadan bakmak kalıyor..hayırlısıyla bu kağıttan çıkarsak deneyim oldu sığ kağıtlara tövbe ..saygılarımla ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ''Dünden öğrenin, bugün için yaşayın, yarın için ümit edin'' A.E.

4.  Alıntı Originally Posted by MYEL Yazıyı Oku
    Sn Mustafa112 bence denizin gazı söz konusu değil artık ..gazla Naz la olucak şey değil..nihayetinde denizin yaptığı pirimin yüzde kaçını yaptı bu hisse..abisinin yükselişine kendisi nasıl bir etki verdi bakmak lazım..birisi veya birileri çok iyi oynuyor bu kağıdı..benim sizin gibi ky lar tamamiyle şuan nabacaklarını bilmiyorlar..kol mu keselim bacak mı yoksa kafa mı keselim..???deli sorular..şahsen brüt takastan dahi çıksa kağıt bence çok şey değişmeyecek..burdaki oyuncu kim ise hissenin sığ olmasından da faydalanarak istediği atı oynuyor ve bizede arkadan bakmak kalıyor..hayırlısıyla bu kağıttan çıkarsak deneyim oldu sığ kağıtlara tövbe ..saygılarımla ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Sn MYEL büyük hareketler önceside baskiliyo olabilir spek ama denizin gazıyla bir tavan yaptı 4.72 zirvesini test edip döndü grafiğe bakmadan almanın pişmanlığını yaşıyorum deniz kadar olmasada sığ kağıt kâğıtta çaycı tayfasıda işlem yapıyor dikkatli olmak lazım para pul olabilir bol kazanclar

5.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    Sn MYEL büyük hareketler önceside baskiliyo olabilir spek ama denizin gazıyla bir tavan yaptı 4.72 zirvesini test edip döndü grafiğe bakmadan almanın pişmanlığını yaşıyorum deniz kadar olmasada sığ kağıt kâğıtta çaycı tayfasıda işlem yapıyor dikkatli olmak lazım para pul olabilir bol kazanclar

Arkadaşlar kağıdı 1 yıldır ilk zirvesi olan temmuzda ki 4.70 i görüp düşüşe geçince 3.70 den aldım yüklü miktarda sonra alttan ala ala 3.34 e kadar ortalamayı düşürdüm, sonra 2 lere kadar geriledi, sonra ufak ufak hareket basladi satış haberi sadece son 3 gün hareket yaptırdı, patron 3 milyonluk satış yapti 4.70-4.60 arası +18 den -8 kapadi son gün ogunun aksamida açığa satış yasağı geldi, o gün açığa yakalananlar haftaya açık yasağı kalkınca tekrar operasyon yapabilir. Tek tahta sahibi var oda patron istediği gibi at koşturuyor, kağıdın defter değeri 8 TL eğer bıraksa 3 ayda 8 leri test eder ama adam bırakmıyor 4.70 - 2 arası al sat yapıyor güzelde para kazanıyor, 10 milyonluk satış yapti bono olarak otel için nakit gerektiği icin şimdi bakalım daha nekadar tutacak ama esas hirboluk SPK da 2 günde tedbir verdi diğerleri 15 gün operasyon yapar hicbisey yapmaz, mesela deniz neden yemedi tedbir bunu bana biri aciklasin, beklicez hayırlısı bakalim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kağıdı 1 yıldır ilk zirvesi olan temmuzda ki 4.70 i görüp düşüşe geçince 3.70 den aldım yüklü miktarda sonra alttan ala ala 3.34 e kadar ortalamayı düşürdüm, sonra 2 lere kadar geriledi, sonra ufak ufak hareket basladi satış haberi sadece son 3 gün hareket yaptırdı, patron 3 milyonluk satış yapti 4.70-4.60 arası +18 den -8 kapadi son gün ogunun aksamida açığa satış yasağı geldi, o gün açığa yakalananlar haftaya açık yasağı kalkınca tekrar operasyon yapabilir. Tek tahta sahibi var oda patron istediği gibi at koşturuyor, kağıdın defter değeri 8 TL eğer bıraksa 3 ayda 8 leri test eder ama adam bırakmıyor 4.70 - 2 arası al sat yapıyor güzelde para kazanıyor, 10 milyonluk satış yapti bono olarak otel için nakit gerektiği icin şimdi bakalım daha nekadar tutacak ama esas hirboluk SPK da 2 günde tedbir verdi diğerleri 15 gün operasyon yapar hicbisey yapmaz, mesela deniz neden yemedi tedbir bunu bana biri aciklasin, beklicez hayırlısı bakalim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kağıdın defter değeri en son Bodrum daki proje ile beraber 8'in de üstü 15-16 ları bile denebilir. proje merkezin yanındaki merkez konumdaki bitez koyunda denize sıfır sahili olan bir konum, 23 dönümden biraz büyük olmasından dolayı, daha önceki haber linklerinde de belirtildiği üzere kağıt üzerinde (aslında bunun 1-2 kat üstü bile eder bence konumu ve bodrum olması itibariyle, bodrumda böyle merkez yerlerde denize sıfır 1-2 metre kare yerler bile ateş pahası ) projeye göre sadece bu projenin değeri 175 milyon tl ki şu anki piyasa değeri kadar. sırf bu nedenlerden buralar komik yerler. esiklerden beri geberik olması hep oralarda kalacak değil. NUGYO aynı GYO olmasından bir örnek. bir nedenle herhangi bir şirket sınıf atlayınca patron şirketi, sığ olması vs. bir yere kadar fiyatunı tutuyor sonrası ise malum yukarılar . GEREL & KAREL vs. farklı kategorlerde ve farklı nedenlerle de olsa uzun zaman bekletmeleri ve sonrasında gitmelerinde ise gittikleri yerler ile eski fiyatları arasındaki marj DZGYO için bir örnek olabilir diye düşünüyorum. bu nedenle hem izlemeye aldım hem de şimdilik az bir portföyle de olsa heybeye atmaya da başladık hayırlısı ile.
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Tavana yazdım.. galip efendiye duyurulur..

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tavan tavan derken inşallah taban taban olmaz..

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 100/359 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •