Sayfa 100/783 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 6264 madde; 793 - 800 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. bu endekslerde daha buralarda sürünüyo yazık valla....

ama gel gelelim ki endeks sıkı bir düzeltmeye giderse ileri günlerde halimiz nice olur....

borsada sürekli bir çıkış ve düşüş yok..endeks böyle devam etmez...

2. Cogu kagit ederine geldi Dolar bazinda ulke fiyatlamasini yasadi , enkanin 6.5 milyar dolar ettigi yerde Biz de essek degilsek 1.5 milyar dolar etmeliydik en az . Onlarin Rusya gayrimenkulleri varsa Bizim de 3 tane fabrikamiz var . Boyle rezil bi Fiyatlamanin tek ama tek sebebi var , Tez zamanda gebermesi gereken patronlar !!! Hirsizlar gasp ettiler bizi resmen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Cogu kagit ederine geldi Dolar bazinda ulke fiyatlamasini yasadi , enkanin 6.5 milyar dolar ettigi yerde Biz de essek degilsek 1.5 milyar dolar etmeliydik en az . Onlarin Rusya gayrimenkulleri varsa Bizim de 3 tane fabrikamiz var . Boyle rezil bi Fiyatlamanin tek ama tek sebebi var , Tez zamanda gebermesi gereken patronlar !!! Hirsizlar gasp ettiler bizi resmen
    100 milyon dolarlık socarı, 80 milyon dolar dedikleri venturesi, almanyadaki emlakleri, artan stok deger artışlarını ve daha nicelerini nerelerine sokacaklar bakalım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    İzmirde 25 milyon dolarlık arsa sattılar o doları bile tl ye çevirmiş görünüyor yönetimdeki ekonomistler...

5. Ercan kumcu denen asalak senin de yedi sulaleni yedi cedddini

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Yanılmıyorsam 19.11 tl yi geçerse büyük ÇANAĞIN resmi çıkacak ortaya. ** larım 2 gündür basıyor kagıda bunun için olabilir. uçan uçuyorda bu p.ştlar gıdım gıdım çıkıyor...

7. Hakan Goral disinda koskoca holdingde calisan isinin ehli bi tane ust duzey adam yok . Bak su tecrubesiz halimle bunlardan iyi yonetirim insaat kismini . Getiririm donem arkadaslarimi bu Ceyardan kotu yonetirsem sksnler beni

8.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam 19.11 tl yi geçerse büyük ÇANAĞIN resmi çıkacak ortaya. ** 2 gündür basıyor kagıda bunun için olabilir. uçan uçuyorda bu p.ştlar gıdım gıdım çıkıyor...
    Ortak su Dolar kurunda tl Teknik falan bakmak yanlis , Dolar bazli Teknik bakmak lazim .

Sayfa 100/783 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •