Onemli Gunler Banner
Sayfa 1005/1024 İlkİlk ... 5505905955995100310041005100610071015 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 8,033 - 8,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Madem herkes merkezin faiz kararı hakkında bir tahmin yapıyor. Bari ben de tahmin yapayım... Bence vioptaki short pozisyonundan tutun da yaşanılanların çoğunu blöf olarak algılıyorum ve bence merkez faiz arttırmaz diyorum (Tahminlere Sn. Tengri Han beni de bu şekilde ekleyebilir)

(Eğer arttırsa da en fazla 275 puan anca olur o da şu glp falan tuhaf uygulama varya yine ona benzer şeylere tevessül edebilir diyorum. Yani Sadeleştirme dedikleri şey tekrardan hikaye olabilir.)

Sonuç olarak Piyasanın istediği oran olan 400-500 puan üstü faizi verecek olsaydı bunca zamandır çoktan verirdi ve bu kadar alengirli işlere girmezdi diye düşünüyorum.

(Tabi bu benim tahminim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi değildir.)

2.  Alıntı Originally Posted by AntalyaDR Yazıyı Oku
    Standardlarını bozmadan Çin in yaşama şansı yok zira ciddi bir nüfus ama hammadde ve Petrol Doğalgaz? Yok...ama alternatif enerji kaynağı gelistirebilirlerse nüfusu göz ardı ettiğimizde ilerde olabilir...
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    RXPU bu kadar basitse sirketler neden uretmiyor bunu?
    RXPU

2. isim geregi cok fazla AAA dan kullaniyorum tabiki sarj edilebilir ama haftada bir degistirmek gerekiyor. AAA i nasil kendim uzun ve dayanikli yapabilirim? AAA olmak zorunda cunku alete o giriyor
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Lityum iyon pil hücresi görsel olarak nasıldır? Bildiğimiz kalem pil gibi mi? Yurtdışı site aramalarında İngilizce karşılığı nasıl?

Benim bulduğum genel çözüm tüm aletlere alternatif olarak uygun adaptör yapmaktı. Ancak 1000V izolasyonlu yüksek frekans osiloskopta bu mümkün olmadığı için epey büyük ve özel bir lityum pil bloğunu be şu parçalardan üretmiştim.

Ama eğer sadece tek bir AAA pil ihtiyacı varsa bu üniteleri kullanarak o boyuta inmek zor olabilir. Benim sistem daha çok büyük ve pahalı pil blokları için uygun.

https://www.aliexpress.com/item/1-2-...ceBeautifyAB=0
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

aldığım bilgiye göre 300 puan olacak kesin bilgi yayalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ahmetg Guest
    Lityum iyon pil hücresi görsel olarak nasıldır? Bildiğimiz kalem pil gibi mi? Yurtdışı site aramalarında İngilizce karşılığı nasıl?
    birde benim anlamadim benim rechargeable piller zaten lithium ion

yani RXPU nun yaptigi gibi Lithium Ion cell (hucre) lerini beherde alip seri baglarsam farki ne olacak?

Ikiside Lithium ion oldugu icin performans farki nasil olabilir?

Normal piller gorunumde olanindan, saat pili seklinde olanina kadar yuzlerce cesidi vardir. En yaygin olani yassi paket gorunumlu olan cesididir, cep telefonu, tablet v.s. icindekiler bu tarzdir.

Esas sorun normal pil kullanan aletlerin 1.2 - 1.5 volt hucre gerilimi varken li-ion pillerin 3.7 v olmalari ve cok hassas sarj/desarj rejimi istemeleridir.

Kisaca, elektronik bilmeyen bir kimsenin, yapabilecegi bir is degildir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

bozacinin sahidi siraci
    Al bir şıracı daha..

The Trade War Will Likely Cost China 700,000 Jobs, JPMorgan Says

https://www.bloomberg.com/news/artic...-jpmorgan-says

7. Mevcut iktidar döneminde herhangi bir artırım tek seferde yüzde 5 oldu mu şimdiye değin?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aldığım bilgiye göre 300 puan olacak kesin bilgi yayalım
    Biz pillen ugrasiyoruz artik, dolari fayizi biraktik, yeni bir baslik ac oraya yaz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 1005/1024 İlkİlk ... 5505905955995100310041005100610071015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •