Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 1008/1014 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Hangi sektöre girilir derseniz bence şu an en geleceği açık sektör robot sektörü.

Yerli robot fabrikamız bile var

https://www.youtube.com/watch?v=i9Nizh3RySY

Gerçi bi 20 pardon 30 yıl geriden geliyoruz aman belki arayı kaparız ne dersiniz??
    Desteklenmeli bence milyarlarca doların aktarılacal tek sektör robot sektörü olmalı. Biz araba işini bırakıp yerli babayiğit olarak bunlara destek vermeliyiz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

2. https://www.youtube.com/watch?v=j9Zvs6bIjpw

30yıl gerideyiz lafımı geri alıyoruz 10 yıla indirdim helal adamlar yapıyorlar valla
    birde ülkemizde gelişme yok diyorlar ama işte bunlar gizli cevherlerimiz

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    hayir degil

onlar offshore
    O soruyu (Man Adası, Malta'da yerleşik şirketler BA-BS bildirimine tabi mi ?) ciddiye almış olamazsın ....
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Hangi sektöre girilir derseniz bence şu an en geleceği açık sektör robot sektörü.

Yerli robot fabrikamız bile var

https://www.youtube.com/watch?v=i9Nizh3RySY

Gerçi bi 20 pardon 30 yıl geriden geliyoruz aman belki arayı kaparız ne dersiniz??
    Desteklenmeli bence milyarlarca doların aktarılacal tek sektör robot sektörü olmalı. Biz araba işini bırakıp yerli babayiğit olarak bunlara destek vermeliyiz.
    Benim anlamadığım videodaki robotlar hareket halinde sadece kollarını kaldırıp inerken gözlenmiş.Başka hareket niye yapmamışlar ki.Acaba bunlar vucüt geliştirme salonlarında millete kol geliştirme hareketlerini öğretmek için mi tasarlandı.Hayır gavurun robot videolarına bakıyorum koşuyor, zıpliyor ,alet edevat taşıyor, tekme atıyorsun düşmüyor ne bileyim bizimki biraz bize benzemiş gibi)))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım videodaki robotlar hareket halinde sadece kollarını kaldırıp inerken gözlenmiş.Başka hareket niye yapmamışlar ki.Acaba bunlar vucüt geliştirme salonlarında millete kol geliştirme hareketlerini öğretmek için mi tasarlandı.Hayır gavurun robot videolarına bakıyorum koşuyor, zıpliyor ,alet edevat taşıyor, tekme atıyorsun düşmüyor ne bileyim bizimki biraz bize benzemiş gibi)))))
    Adamlar bu işe 15 yıl önce başlamış ve devlet desteği yok. Karşısındaki rakipleri honda boston dynamics milyarlarca dolar bütçeleri var. Şimdi bunlara şu emlağa verilen desteğin 10/1 i verilsin yeter . Artık yeni sanayi devrimi robotlardır. Bu treni kaçırmamak gerek. Kesinlikle desteklenmeli hemde öyle böyle değil.

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Adamlar bu işe 15 yıl önce başlamış ve devlet desteği yok. Karşısındaki rakipleri honda boston dynamics milyarlarca dolar bütçeleri var. Şimdi bunlara şu emlağa verilen desteğin 10/1 i verilsin yeter . Artık yeni sanayi devrimi robotlardır. Bu treni kaçırmamak gerek. Kesinlikle desteklenmeli hemde öyle böyle değil.
    Aynen saray yapıp pencerelerini ithal ederek cam sektörümüzün desteklenmesine benzememeli.

7. 2017 Haziran'da 235 Bin TL Teklif edilen evimi, 2018 Şubat ayında yabancıya zorla, 236 Bin TL'ye sattım. İzmir'de bu segmentte gayrimenkul piyasasında durgunluk var. Herkes 3-4 aydır ev satamıyoruz diyor.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Sahibinden.com a bir ilan verdim bizim Gebze ye yakin bir arazi var. Bakalim kactan gidecek diye merak ettim.

Ilani verirken bana asagidaki gibi bir grafik sundu

Gebze nin geneli icin sanirim bu ama yinede deli bir fiyat artisi var. Ne oluyorki Gebze de boyle manyak fiyat artisi olsun?

Yillik yuzde 10-15 pekte manyak sayilmaz aslinda

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1008/1014 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •