Sayfa 1008/1011 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Devre kesmişken grafik atalım
    Son anket ortalamalarına göre akp 2021 ortası 3.çeyrek kurun tek haneli olduğu yerlere gelmiş görünüyor
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Ne alaka???

Şimdi sen faiz sebep enflasyon sonuç değildir demek mi istiyorsun yani???

Bu ne cüret...
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    res-men sopa istiyor
    bu %5 de ona verelim sussun
    Padişahım çok yaşa :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

KAP : Pay Piyasasında sürekli işlem yöntemi uygulanan paylar, gayrimenkul yatırım fonları, girişim sermayesi yatırım fonları ve gayrimenkul sertifikalarında saat 16:51:12'de tek fiyat emir toplama, 16:56:12'de eşleştirme yapılacak ve 17:01:12'den itibaren işlemlere kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edilecektir. Pay Piyasasında tek fiyat işlem yöntemi uygulanan paylarda saat 16:51:12'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 17:01:12'den itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir. Varant, sertifika, BYF, yeni pay alma hakkı kuponu sıralarında işlemler 17:01:12'den itibaren kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edecektir.

VİOP'taki Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmeler ile BAP Pay Senedi Repo Pazarı'nda işlemler saat 17:01:12'de yeniden başlayacaktır.

Açığa satış yapılabilen işlem sıralarında açığa satış işlemlerinde seans sonuna kadar yukarı adım kuralı uygulanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. gecenler de 1,36 dan nakit avans veriyorlardı kredi kartlarının limitlerini 100 k yapıyorlardır onlar da bir kısım gelen

5.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

(foto temsili olarak)Tüp. suyun içinde 1.000 tl.olacak diyen..Gundi dostumuzun..

YTD
    Suyun içinde Panik yapmaya gerek yok,olması gereken budur.
    Ucuz olursa alıcılar gelecektir,ne kadar ucuz O kadar talep olur.
    Sabırlı olun,,,Biraz daha suyun içinde nefesinizi tutun.....
    Dayan gundi oksijen TÜPünü gönderdim..

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Devre kesmişken grafik atalım
    Son anket ortalamalarına göre akp 2021 ortası 3.çeyrek kurun tek haneli olduğu yerlere gelmiş görünüyor
    YTD

Abim bu nasıl grafig ozemedim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. VAY BE 5704 PAZARTESİ İDİ SANIRIM BUGUN 5246

bENDE LONGTA TERSTEYİM ŞUAN
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Son düşüşü beklemiyordum oradan terse geldim 3 defa vurulcağını ön göremedim
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 1008/1011 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •