Sayfa 102/661 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 5551 madde; 809 - 816 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Spenc Hc.Bingo

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hissem yok geçen sene 2 ay taşımıştım hatırlarsınız sonra yönetim sebebi ile sattım

yönetimin hisse baskılamasını bi nebze tölere edebilirim eninde sonunda ederine gidiyor

ama varlık aktarımı bilerek zarara uğratma vs kabul edeceğm şeyler değil

bu benim işim ufrs denetim mali raporlar ttk
    ve işimde türkiyenin en iyilerinden biriyim çokda tevazü sahibi olmayayım
    bu sebeple olayları analiz anlama ve gerçek neden bağı kurmam için çok zamana ihtiyacım olmuyor
    Eyvallah Tarık hc dürüstlük için, Benimde soru cevap şeklimi mazur görün! bilgi paylaşımı için teşekkürler! Petlim Cirosunun bu şekilde düşük kalmasına takıldım birazda! Ytd

3. Borsa İstanbul'un Kuruluşunun 150. Yıl Dönümü programında konuştular.İnciler değerinde bir konuşma oldu.Ve #bist fırladı.

*2002 yılından bu yana attıkları adımlarla borsayı "gazino kapitalizmi"nin cenderesinden kurtarmayı başarmışlar. ?
    *Son 21 yılda hayata geçirdiğimiz yenilikler ve düzenlemeler sayesinde sermaye piyasamız ve borsamız köklü bir dönüşüm geçirdi." *Son yıllarda Türk borsasına yönelik teveccühün hem içeride hem de dışarıda giderek artmış ya.
    *"Küresel ekonomide daralma yaşanırken, yabancı sermaye alkışları veya akışları her yerden gerilerken Türkiye, borsa üzerinden yabancı sermaye çekmeyi yani ekonomik büyümesine finansman temin etmeyi sürdürüyor. Tüm dünyada risk iştahının düştüğü, sermayenin korunaklı alanlara doğru çekildiği bir dönemde uyguladığımız mali programın bir sonucu olarak Türkiye uluslararası sermaye açısından çekim merkezi vasfını koruyormuş.( yabancı kaldımı ? ?
    *21 yılda 255 milyar dolardan fazla uluslararası yatırım çekmiş bir ülkeymişiz. (255 milyar girmiş bize, dolaylı yatırımcı çıkarken hem döviz hem borsa, hem tahvil ne kadar götürmüş acaba.)

Bir an bist endeksi yerine başka bir yerdemiyim diye irkildim.Dünya yıl sonu rallisinde, yemyeşil her yer.Bist dolandırıcıları her yerde, ky.dolandırırken, dolandırıcılara söz söylemeyip ky.için borsa oyun alanı demek değildir diyerek adeta dalga geçiliyor.

Konuşmayın susun daha doğru olur, Maliye bakanı, merkez bankası başkanı her konuşmasında mal sokuyorlarda.

4. Güncelleme- Norveç enerji şirketi Equinor, Azerbaycan’daki hisselerini SOCAR’a devrediyor

ANKARA (AA) - Norveçli enerji grubu Equinor, Azerbaycan’daki varlıklarının tamamını
    ülkenin ulusal enerji şirketi SOCAR’a satmak üzere anlaşma imzaladığını bildirdi.
    Equinor’dan yapılan açıklamaya göre, şirketin ülkede mevcut varlıkları arasında
    Azerbaycan'ın en büyük petrol havzası Azeri-Çırak-Güneşli’deki (AÇG) mevcut yüzde
    7,27 hisse, Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) boru hattındaki yüzde 8,71 hisse ile Karabağ’daki
    petrol sahasındaki yüzde 50 hisse yer alıyor.
    Satış miktarına ilişkin detay verilmeyen açıklamada, devir işlemlerinin gerekli
    yasal düzenlemeler ve sözleşmeden kaynaklanan onayların alınmasıyla tamamlanacağı
    belirtildi.
    1992'den bu yana Azerbaycan'da faaliyet gösteren Equinor, söz konusu kararın şirketin
    uluslararası petrol ve gaz faaliyetlerinin yeniden şekillendirmesi sürecinin
    sonucunda alındığını belirtti.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Maalesef istenilen olmadı. Yedire yedire kaynatılan kurbağa şeklinde devam ettiler. Halka arzlarin sonu kötü derken baba hisseleride aynı duruma soktular. Sokacaga da devam edecekler gibi duruyor ki ne yazık. Ytd

6. 03.12.2023 - 20.12.2023 verilerine göre
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    03.12.2023 - 20.12.2023 verilerine göre
    Şuan kritik yerlere indik 200 günlük civarında top çeviriyor. Aşağı kirarsa zor bir sürece sokarlar, yukarı alirsalar nefes olur. Günlük bulut altındayız lakin çoğu hisse haftalık Bulut'a yaklaştı, bilmiyorum bunuda oralara kadar geri çekerler mi? Yıllık ve aylık son kapanış mumu haftasindayiz? Gübre kozaa vs gibi birçok hisseyi yamulttuyorlar muhabbetleri dönüyor kuşlu sitede! Gübre pandemide 10 lu seviyelerden 400 lere yaklaşmış şu anki fiyatı 200 küsur o zamandan beri bakarsak 20 misli artmış yani bizimkinin yanında bile daha çok kazandırmış şu haliyle bile yazık, kozaa 60 krustan 75 e çıkmış tabi 5 liradan 60 kuruşa düşmüştu.
    Yani bilmiyorum bizim kadar sürünen hisse var mı var tabi, ama bu tam sürüngen maalesef.. ytd

8. Herkes yazdı, tek sen Lot sayını yazmamışsın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 102/661 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •