Onemli Gunler Banner
Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop XXXII

Galiba biz olayı yanlış yorumluyoruz. Zannediyoruz ki, MB başkanı olarak göreve getirdiği kişiler söz dinlemiyor istenileni yapmıyor falan. Belki de yapılması gerekeni yaptırıp o kişi suçlu ilan edilirken kendi siyasi söyleminden geri adım atmıyor görünmektir amaç. Yani göreve gelen büyük ihtimalle filmin sonunu da biliyordu.

Erken seçim ihtimali yoktur benim gözümde. Seçim ne kadar erken yapılırsa o kadar erken giderler.

2. +7%... vallaha da fiyat istikrarı kenara konmuş..
    herkes batsın +-7% misssss
    ihracatla bile uğraşmaya değmez.

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Açılış için mümkün değil. Gün içi ya da kapanış için ise olabilir.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    XU-100 endeksi için normal bir açılış seviyesi olur. Haber önceden uçmuş zaten satışın bir kısmı hali hazırda yapıldı. Farklı bir haber akışı olmazsa bir bu kadar daha satış yeriz. Sonrası gelişmelere ve beklentilere göre fiyatlanır.

Viop tarafında ise açılışta robotlar, stoplar ve çakalların etkisi ile -%5 bile görülebilir. Kestirmek çok güç. Çok aşağılara pasif emirler girerek zar atanlar da olacaktır.

4. usdt tehter de 7.37 fiyat. abartsalardı ordan alınırdı. 7.22 den 7.37 olmuş. Makasdan dolar kitleniyor olaiblir şu anda.

5. subliminal mi veriyor reis kestaneyi çizecekler diye pazartesi borsada

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Taban mı açtırdınız yoksa 2-3% mi sevgili Jas...?
    Enteresan bir gün olacak bakalım..
    Yok be Dostum en fazla 10 puan alttan açar diyorum ben, o da en fazla. Short taşıyan birisi olarak yazıyorum bunu. Pozumu yazmıştım, 33 kontrat Aralık vade short, 1 Nisan 2 de Haziran longum var. Yani totalde 30 kontrat short.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Timothy robin ikilisi yasta. Timothy anket açmış. 7,25-7,75’ten başlatmış bahsi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 102/1001 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •