Sayfa 1021/1120 İlkİlk ... 2152192197110111019102010211022102310311071 ... SonSon
Arama sonucu : 8959 madde; 8,161 - 8,168 arası.

Konu: Foreks Haberleri II

*ımf/lagarde, "rusya'nın ekonomik büyüme görünümünü iyileştermesi için kendi büyüme potansiyeli üzerinde çalışması gerekli"
    *ımf/lagarde, "rusya'nın verimliliği, ekonomide çeşitliliği artırması gerekli"
    *ımf/lagarde, "rusya, mali kuralı değiştirmemeli, kuralları değiştirmek yatırımcılar için iyi bir sinyal değil"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*fransa'da mayıs'ta imalat sektörü güven endeksi 109 (önceki 109)
    *fransa'da mayıs'ta imalat sektörü güven endeksi beklentisi 108

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*nordea, "tcmb'den haziran ayı toplantısında glp faiz oranını tcmb'den 300 baz puan daha artırarak yüzde 19,50'ye çıkarmasını bekliyoruz"

*tüsiad/özilhan: Bağımsız kurumlar güçlü olmalı ve ellerindeki yetkiyi tam anlamıyla kullanabilmeliler
    *tüsiad/özilhan: Ekonomide birinci öncelik makroekonomik istikrarın sağlanmasıdır
    *tüsiad/özilhan: Yüksek enflasyon uzun vadeli düşünmeyi ortadan kaldırır

*tüsiad/özilhan: Merkez bankası enflasyon ile mücadele için tüm adımları bağımsız bir şekilde atabilmelidir
    *tüsiad/özilhan: Tl'de son dönemde baş aşağı gidiş karşısında mb tarafından dün yapılan müdahale herkesi biraz rahatlatmıştır
    *tüsiad/özilhan: Merkez bankası müdahalesinin ardından cumhurbaşkanı ve başbakanın açıklamalarını memnuniyetle karşıladık

*tüsiad/özilhan: Ekonomide birikmiş sorunlara karşı güçlü adımlar atılmalı
    *tüsiad/özilhan: Dış politikada dengeli bir duruşa ihtiyaç var

*rusya mb başkanı, "rus bankacılık sektöründe temizliği tamamlamak istiyoruz"

*çin dışişleri bakanlığı, "çin'in güney çin denizi'nde egemenlik hakları var"
    *çin dışişleri bakanlığı, "abd sorumsuz açıklamalar yapmamalı"

Sayfa 1021/1120 İlkİlk ... 2152192197110111019102010211022102310311071 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •