Sayfa 1028/1974 İlkİlk ... 285289289781018102610271028102910301038107811281528 ... SonSon
Arama sonucu : 15791 madde; 8,217 - 8,224 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Joe Biden'ın, 2024 seçimlerinde 82 yaşında Demokratların başkan adayı olması kesinleşti.
    Kamala Harris’in arızalı animatronik bebek tavırları ve gaflarıyla yeniden Başkan Yardımcısı atanma olasılığı düşük.
    Cumhuriyetçilerin en kuvvetli adayı ise, gene Trump.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Terör örgütü elebaşı Bese Hozat’tan tehdit: “Erdoğan kazanırsa, iç savaş çıkartırız.”

3. Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan
    @ovgunaercan
    ·
    7s
    Değerli izleyenlerim, 2 aydır yaşamsal sağlık sorunlarıyla uğraştım. Önce, çok ağır korona, yüksek tansiyon (18-20), sonra tuzsuzluk komasıyla Medicana’ya yatış, Ankara-Gata-Gülhane’de tiroidlerin alınması. Dinlenmedeyim, yakında aranızdayım. Sevenlerimi sevgiyle kucaklıyorum.
    Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    Sizi Tıp tepti de haberiniz yok. Yaşadığınız şey aşı antikorlarının FC reseptörleri aracılı damar duvarı inflamasyonu ardından IgG4 aracılı tiroid iltihabı, hipotriodiye ve size tansiyon için verilen diüretik tedavilere bağlı tuz kaybı ve sonunda bir organınızın kaybı ile sonlanan cerrahi işlem. Bravo!

Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    Bakınız muhterem sanatçılar, akademisyenler ve siyasetçiler ağu (aşı) antikorları aracılı muhtemel başınıza veya akrabalarınızın başına gelen durumlar yanlış teşhis ve tedavi sonucunda iyice komplike oluyor. Ben uyarıyorum. Sistemin bunlara gözü de gönlüde kör. Sizi gerçekten hacamat edebilirler. Halka zaten ulaşıyorum size ulaşamıyorum.

4. Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    Ben bu adamdan da ekranda gördüğünüz tüm adamlardan da daha iyi bir enfeksiyon hastalıkları uzmanıyım. Bak ! Buradaki iyi kavramını iki türlü düşünün. Hem insanların sağlığını tehlikeye atmamak için uğraşırken iyiyim hem de uzmanlık bilgisi açısından iyiyim. Bunlardan daha iyiyim yoksa daha çok çalışmam lazım biliyorum. https://twitter.com/nytimes/status/1650850914385707010

5. Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    ·
    21 Haz 2022
    Karbon ismini duyunca irkileniniz var değil mi? Öyle bir propaganda ile karşı karşıyasınız ki şaşırmamak elde değil. Doğal gazınız! Tüp gazınız, tüm makina yağlarını değil inek osuruğunu dert ettik. Sen inekten farklı değilsin. Huh de! Aha karbondioksit
    Çokca nefes ile köleler tarafından çıkarılan karbon olan elmas için ise memleketinde vergi 0. Mangalın üstündeki hidrokarbon ile altındaki odun kömürü sorun değil ama bir osursan dünyamız yıkılır. Yeme, içme soluma....
    Bayım sana yaşama diyorlar anlamıyor musun?
    Bir de bunu Vegan ahmaklığı ile süslemeye çalışanlar var. Yedikleri sıçtıkları da karbon. Hatta bunların sevdiği bitkilerin yüksek bası ve ısı altında şekillendirdiği petrol de karbon. Karbon hayatın her yerinde bir de su var. Suyu da az kullan diyorlar
    Bu bir yanılsama ve aldatmadır. Karbonla mücadele diye bir kavram ancak gerizekalılık ya da korkunç bir örgütlenme aracı olmakla sabit olabilir. Başka izahı yok.
    .................................................. .......

6. Aykırı
    @aykiricomtr
    SGK iflas noktasına geldi: "Ne sağlık giderlerini ödeyebilir ne de emekli maaşı verebilir."
    Saçma ahmakça bir haber. Batmaz. Sağlık giderini de öder, emekli maaşını da verir.

7. Prof. Dr. Salih KUK
    @KukSalih
    Erdoğan canlı yayındayken
    Canlı yayın kesildi ve
    "Eyvah eyvah sesleri" duyuldu

Kesin olan Erdoğan'ın hastalandığı.

Kanser hastalığı beyin tutulumu yapınca
    Kontrol altında tutmaya çalışsalar da
    Epilepsi nöbetleri sıklaşıyor

Hafıza, denge ve akli sorunları artacak
    Bu olmaz işte, hiç bir doktor uzaktan teşhis koyamaz.

8. Abdülkadir Selvi: Eşcinsel kasetin siyaseti karıştıracağı ifade ediliyor. Bu yöntemi sadece FETÖ değil, aynı zamanda organize suç örgütleri ya da şantajcı kesimler de kullanır.

Sayfa 1028/1974 İlkİlk ... 285289289781018102610271028102910301038107811281528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •