Sayfa 103/391 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3127 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu üyelerine 2023 senesinde 320 milyon tl (evet, yanlış duymadınız, tam 320 milyon tl) ücret ödemesi ayıran ... şirket. Kıyaslama açıısndan Koç şirketleri bu sene YK üyelerine yıllık 1.2 milyon tl brüt maaş veriyor. Neresinden tutsan elde kalıyor. GK'ya katıldım. YK üyelerinden hiç biri, bilinçli yatırımcıların onca sıkıştırmasına rağmen, bir cümle bile karşılık veremedi, çünkü suçlarının farkındalar. Bu arada GK'da yönetimi haklı olarak eleştiren bilinçli yatırımcılar, takdiri sonuna kadar hak ediyor.
    YTD
    İnsanların alternatifsizlikten otomobil aldığı/ yenilediği ülkede, alt tarafı distribütörlük yapıyorlar. Sanki Covid aşısı bulmuşlar, 320m tl nedir ya

2. Evet otomobil distribütörlügü yapıyorlar.iyi kazanıyorlar.ama temettüyüde vermek istemiyorlar.
    Acaba bank of dan kendilerimi alıp satıyor.
    Herşey beklerim.
    Borsada yaşanan rezaletler ortada.

Ne mi yapacagim, bekleyeceğim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. forum da doas la froto toaso ile karşılaştıranlar okudum aman diyim
    ikiside üretici
    doas perakendeci karşılaştırıcak örnek değil
    froto %85 ihracatla çalışıyor tofaşta benzer ha bu arada yanlışım yok tofaş doas a benzer şirketi 450 milyon dolara aldı hesabınızı öyle yapın derim

4. valla arkadaşlar bu filmde bizler sadece sıradan figüranlarız..Adamlar ne isterse oldu,olacak ve oluyor..Yılsonu harika bilanço beklentisi,yüksek temettü beklentisiyle yola çıkanların nurtopu gibi minimum yüzde 20 zararı oldu.Temettü boğazımıza takıldı.Neyseki elimizde gayrımenkül şirketimiz ve bitmek tükenmek bilmeyen sinerjimiz var.İnsan umutlu olmak istiyor ancak şu ana kadar yaşanan gelişmelerde yatırımcı adına bir tane hayırlı gelişme yok.Elde kala kala yüksek satış rakamlarıyla çok iyi bir ilk çeyrek bilanço beklentisi kaldı.Bu kadar eziyeti görünce bilançodan bile umudu kesmeye başladım.İyimser olmam için bir neden gösterin şu mübarek ayda?

5. Bugün GYO hissesi düşüyor, spek pardon yatırımcı belki buraya gelir orda işi bittiyse

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    valla arkadaşlar bu filmde bizler sadece sıradan figüranlarız..Adamlar ne isterse oldu,olacak ve oluyor..Yılsonu harika bilanço beklentisi,yüksek temettü beklentisiyle yola çıkanların nurtopu gibi minimum yüzde 20 zararı oldu.Temettü boğazımıza takıldı.Neyseki elimizde gayrımenkül şirketimiz ve bitmek tükenmek bilmeyen sinerjimiz var.İnsan umutlu olmak istiyor ancak şu ana kadar yaşanan gelişmelerde yatırımcı adına bir tane hayırlı gelişme yok.Elde kala kala yüksek satış rakamlarıyla çok iyi bir ilk çeyrek bilanço beklentisi kaldı.Bu kadar eziyeti görünce bilançodan bile umudu kesmeye başladım.İyimser olmam için bir neden gösterin şu mübarek ayda?
    Tecrübe kazandınız.

Tecrübe= yediğimiz/ yiyeceğimiz kazıklar

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tecrübe kazandınız.

Tecrübe= yediğimiz/ yiyeceğimiz kazıklar
    Sorun şu ki kazık yediğim psikolojisine fazla girmek istemiyorum.Tamam anladık hisseleri satalım isteniyor belki ama direkt söylenmeden anlayamıyorum🙄Bilançodada beklentilerin tersi olursa yine anlamayacağım.Ta ki paramı geri alana kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sorun şu ki kazık yediğim psikolojisine fazla girmek istemiyorum.Tamam anladık hisseleri satalım isteniyor belki ama direkt söylenmeden anlayamıyorum🙄Bilançodada beklentilerin tersi olursa yine anlamayacağım.Ta ki paramı geri alana kadar.
    Şirket kâr ve kârlılığı koruduğu sürece ve anlamsız işler yapmazsa, karamsar olmanıza gerek yok. Herkes burda bir iskonto görüyor ve iskontonun abartılmış olduğunu düşünüyor.

Piyasayı kısa vade tahmin etmek imkansız. Bilebileceğiniz tek şey; buraya ne kadar sermaye koyacağınız ve maliyeti nereden yapmak isteyeceğiniz.

Not: Bende zarardayım

Sayfa 103/391 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •