Sayfa 1031/1043 İlkİlk ... 315319319811021102910301031103210331041 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 8,241 - 8,248 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam , bu listeye CEMAS ilave olurmu ?
    olması gerekenlerden ama liste kabarıyor ..böyle giderse 50 yaparız adese var ersu var ygyo ıeyho varda var 74 hisseden en ucuz ve mezar hisseleri paylaştım

2.  Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Sizin öneriniz üzerine finansal raporunu okumaya başladım bağımsız denetçilerin 2013 yılına ilişkin hatayı tespit etmeleri üzerine şirket ortaklarından Osman Akça A.Ş'den yaklaşık 7.000.000 Usd alacağının düzeltildiği ve bu şekilde şirket özsermayesinin %23 azalmasına sebebiyet verdiklerini okuyunca korktum şirketten.
    korkmayın yakında iflas edecek şirket

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ESTAĞFİRULLAH ilk başta üzüldüm lakin sonrasında içinizde kötülük olmadığını anladım
    Allah razı olsun hocam o şekilde düşündüğünüz için sizin gibi karşılıksız yardım eden her sorduğumuza samimiyetle cevap veren birine karşı her daim müteşekkirim ,ben sadece şaka yollu gülelim diye yazmıştım hakkınızı helal edin üzdüysem .

4. Genelde bu tür çetrefilli işlere bulaşan şirketler yatırımcısını pek güldürmüyor da o nedenle güvensizliğim hisseye. Ddilim yandı Megap nedeniyle artık üfleyerek yemeye çalışıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Sizin öneriniz üzerine finansal raporunu okumaya başladım bağımsız denetçilerin 2013 yılına ilişkin hatayı tespit etmeleri üzerine şirket ortaklarından Osman Akça A.Ş'den yaklaşık 7.000.000 Usd alacağının düzeltildiği ve bu şekilde şirket özsermayesinin %23 azalmasına sebebiyet verdiklerini okuyunca korktum şirketten.
    O rakam üretilen ve üretilecek olan enerjinin çok çok küçük oranı. Tabiiki karar sizin. Ben ilave ettim. Ve etmeye devam . Santrallerin gücü var saatte üretilen enerji . Kwh ler dolar ( cent) bazlı. Tekstil ihracatını saymıyorum bile . Tabiiki karar sizin ...

6. snkrn son kalan kısmını yarın yolcu edeceğim elinde olan varsa yolcu etsin sonra kimse üzülmesin belki gider ama yapacak bir şey yok kimse hissesini en zirveden satamaz en diptende alamaz

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    O rakam üretilen ve üretilecek olan enerjinin çok çok küçük oranı. Tabiiki karar sizin. Ben ilave ettim. Ve etmeye devam . Santrallerin gücü var saatte üretilen enerji . Kwh ler dolar ( cent) bazlı. Tekstil ihracatını saymıyorum bile . Tabiiki karar sizin ...
    faaliyet raporunu okuyacağım söylediklerinizi de göz önünde bulundurarak belki bu olumsuzluğa gözümü kaparım teşekkürler

8. Menderes tekstilin 28. 12. 2020 tarihli yönetim kurulu toplantısı ve %68 oranında enerji pay inin alınması ile ilgili kap haberi var . Okunursa faydalı olur. Bu yeni çıkan enerji yasasıyla ilgili ve bütünlük içerisinde. Bence çok olumlu ....

Sayfa 1031/1043 İlkİlk ... 315319319811021102910301031103210331041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •