Sayfa 104/651 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Cahile laf yetiştirmek her zaman zordur...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. evett tüm site senin yalan söylediğini görmüş oldu dedin ki “ben tüm sitelerde aynı isimle yazıyorum” Salih Bozkurt = trader38
    Ayrıca bizim paramızı düşünme bırak batarsa batsın..
    Şu sitede birazcık bilgi paylaş diye daha önce de yazdım.. Derinlik paylaş, kademe paylaş veya kap haberi paylaş veya gün sonu pasta paylaş vs.. biraz da bilgi paylaşsan belki seni biraz dikkate alan olur..
    Son bir şey daha dün aselsan sitesinde satın kurtulun diyordun..bak bugün aselsan yüzde 3.89 artıda kapattı.. haftaya belki düşer bilemem ama dün satın dediğin fiyattan satan olduysa zarar etti.. bugün satsaydı yüzde 3.89 daha kazançlı satacaktı..

3.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    evett tüm site senin yalan söylediğini görmüş oldu dedin ki “ben tüm sitelerde aynı isimle yazıyorum” Salih Bozkurt = trader38
    Şu sitede birazcık bilgi paylaş diye daha önce de yazdım.. Derinlik paylaş, kademe paylaş veya kap haberi paylaş veya gün sonu pasta paylaş vs.. biraz da bilgi paylaşsan belki seni biraz dikkate alan olur..
    Son bir şey daha dün aselsan sitesinde satın kurtulun diyordun..bak bugün aselsan yüzde 3.89 artıda kapattı.. haftaya belki düşer bilemem ama dün satın dediğin fiyattan satan olduysa zarar etti.. bugün satsaydı yüzde 3.89 daha kazançlı satacaktı..
    Özgür bey, Bu arkadaşı forumlarda tanımayan kalmadı artık. kendisini dikkate alan da yoktur sanırım. Çok kaile alıp da sizde kendinizi yormayın bence. Forumda 104 sayfa geçmiş yarısı onun zırvalarından ibaret.

4. İnvest sayfasında da aşağıdaki yazıyı yazmış az önce )

Salih OzkurtSalih Ozkurt 2 saat önce
    Kusta yazmışlar patron Amerika'ya gitmiş ama şirketle ilgili değil bir süre orda kalacakmis nasıl anlarsaniz

5.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    İnvest sayfasında da aşağıdaki yazıyı yazmış az önce )

Salih OzkurtSalih Ozkurt 2 saat önce
    Kusta yazmışlar patron Amerika'ya gitmiş ama şirketle ilgili değil bir süre orda kalacakmis nasıl anlarsaniz
    Kuşta da ben her gün sıdıka hanımdan gün sonu pasta rica edip paylaşıyorum..Her platformu takip ediyoruz
    Kuşta da bazı kişiler var uçacak.. batacak vs yazanlar var..Ama biri var adam her gün galip öztürk’ü bmekse ortak olması için paylaşım yapıyor valla onun azmi’ni galip görse dayanamaz kesin şirketine reklam müdürü yapar herhalde

6.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    evett tüm site senin yalan söylediğini görmüş oldu dedin ki �ben tüm sitelerde aynı isimle yazıyorum� Salih Bozkurt = trader38
    Özgür yazmicam dedim son iletimde ama çok zorladinn özkurt bozkurt her neyse her yer fake isim dolu benim nickim trader38 ismim ne olursa olsun farketmez ben yazdım yine yazarım sözümün hep arkasındayım hiçbir faaliyeti kalmayan,işyerlerinin tamamı nerdeyse kapanan,borçlarını yapılandıran,tedarikçilerin mal vermediği bir şirketten bahsediyoruz siz burda topyekûn bana saldirmakla adı şuymuş buymuş burdada yazıyormuş vs kendinizi rahatlatiyormusunuz bana istediğiniz kadar kızın bu şirket ilk tahvil ödemesine kadar herhangi bir adım atmazsa ve dahi ilk taksidi odeyemezse o zaman hepiniz bana hak vereceksiniz eğer olumlu bir gelişme olursa da bana tepki gösteren tüm arkadaşları hangi restorantta isterse herşey dahil agirlarim

7. Gayserili yat gari, hem sen bizim ne kadar obur kişiler olduğumuzu bilsen böyle konuşmazdın...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 104/651 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •