Sayfa 104/163 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1316 madde; 825 - 832 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Denetim raporunun ne zaman yayımlanacağını bilen var mı?
    Denetim raporu olumlu gelirse geri dönebilecek mi? Diğer teknik şartlar nedir acaba ve o şartlar da sağlandı mı?

Dönmesini umut eden sadece ben miyim?
    Biraz zincir gg yi araştırdım. Eski yönetim kurulunda doğa kolejinin önceki sahibi olan kişi de varmış. Metal yapının da sahibi. Vefat etmiş. Metal de kot dışı kaldı malumunuz. Onu da galip Öztürk satmış idi bu rahmetliye.
    Bu kphol ün borsaya dönüşü mümkün olmakla beraber şu anki patronun bir aksiyon alması lazım. Yeşil de o denli büyük bir bedelliyi onaylatması ve göz göre göre bir milyon kadar rüchanı satması bu işte mahir bir kişi olduğunu gösteriyor.
    Darısı kphol e. Zira 4.250.000 gibi çok küçük bir sermaye ile büyük kazanımlar sağlayabilir. Şu zamanda borsaya şirket sokmak çok zor malumunuz. Bunu kota tekrar aldırırsa iyi kazançlar yakalayabilir.

3. inşallah yönetim kurulu baskanı, borsaya dönüş için bist yönetim kurulunun kabul edecegi şekilde hazırlıkları tamamlar. denetim raporu önemli.

Patron yeşilde sermaye avansı verdiğinin dışında ne varsa sattı. 55 milyona yakın bir nakit elde etti. Elinde kalan 39 milyonu da ilk fırsatta satmak isteyecektir. Bu arada yeşilde Bugün rüchan kullanım son günü. Kullanılmayan paylar yarın borsada satılacak.
    Eline geçen nakti kphol’e sermaye avansı olarak verip bir kaç güzel haberle dönüş yapabilir. En son binbin’e ortak olacaktı yeşilin sermaye artırımından gelen parayla ama SPK öncekini onayladığı için o iş kaldı. Belki kphol üzerinden bu denenebilir.
    Kaldı son 32 gün. Bir yılı doluyor. Haydi patron hızlan biraz.

5. kphol , haksız şekilde kot dısında bekletiliyor. 24 temmuzdaki sehven yapılan yanlış değerlendirmenin duzeltilmesini bekliyoruz.

kpholdingin 4 bedellisine izin vermeyen spk,birde kod disina itiyor.nasıl oluyorda yeşilin 30 bedellisine izin veriyor.. burda patron bilerek isteyerek kagıdı kod dışına aldırmış oluyor..insanlar herhalde fazla mallandılar bunlarda geregini bilerek yapmayıp cezayı spk ile birlikte ky ye yuklediler.,ama yeşilin 30 bedellisine izin vermekle kphol yatırımcılarının en son başvuracagı mahkemelerde patron ve bu soyguna izin verenlerin donlarına kadar alabilecegi ortamı garantiletmiş oldular..patron işi agırdan almaya devam ederse nasılki ky soygunu kordineli yaptılarsa misliyle geri iade edeceklerini unutmasınlar..memlekette kanunlar hep kötülerden yana değildir, bunu ispat edebilecek ekip elbette vardır. soygunu yapan patron sirketleri hep birlikte kapatildi. burda bir sirket kapatildi.. patron digerlerinin icini bosaltmak niyetinde degilse bu sirket icin gec kalmadan mudahale etmelidir.

Bir yılın dolmasına bir aydan az kaldı.
    Yeşil için %3000 bedelli sermaye artırımı onayı verenler buna da bir çözüm bulur herhalde. Patron diğer büyük ortakla sorununu çözerse iş daha kolay olacak gibi. Geçen yılki genel kurulda oylamalara katılmamışlardı. Bu yılki genel kurul toplantısı ne zaman olur acaba? Hiçbir yerde duyurusu da olmadı sanki.

Kardeşim çıkın battık diyin biz de ona göre ümidimizi keselim. Bilgilendirme yapın bir şey söyleyin. Ortakların bilgisi sizde var. Beceremiyorsanız bırakın başkası alsın o devam etsin. Ama sizden şirket alacak kadar akıl fakiri normal biri zor bulunur. Ancak sizden daha güçlü biri alır sizden bunu. Güven en büyük sorununuz.
    Zincir gayrımenkul en önemli değer şimdilik. Ancak orada yapılacak sermaye artırımına katılamazsa hisse oranımız devede kulak gibi kalacak.
    Kısa zamanda mecburen ortaya çıkacak. Allah’tan diğer yarısı yeşilde de oradan öğreniyoruz gelişmeleri. Onlar bile çelişkili raporlar yayınlıyorlar.

Sayfa 104/163 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •