Sayfa 104/1003 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by memet şimşek Yazıyı Oku
    yarısı diyen banka sizi yemeye çalışıyor...ne gerek var....ddkkm yapcam nedir oran arkadaş deyin...yedirmeyin usdleri....
    DDKKM'yi pas geçtim (yarısı TL muhabbetine)
    Şu aşamada (önünü görme anlamında) 34 gün (seçim öncesine) mevduat yapmak mantıklı değil mi?
    KKM 92 gün ve %22 (bir ay içinde bu oranın yükselme ihtimali olamaz mı?)

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu kadar para dağıtarak aynı zamanda enflasyonla mücadele sıkı para politikası nasıl uygulanacak seneye belediye seçimleri için yine vaatler havada uçacak ama bizim tatlı su ekonomistleri muhalefet kazanırsa dolar düşecek diyor bende bundan sonra hangi ekonomisti ciddiye alacağım diyerek liste hazırlıyorum
    Seçimi 6 lı masa ve KK alırsa gelecek yıl belediye seçimlerindeki asgari ücret vaadi 20 bini, emekli maaşı 15 bini rahat geçer. Hatta bu kez Cumhur ittifakı 25-30 bin asgari vaad eder.

Tabii yeşil soğan da bu ortamda durmaz 40-50 bine yelken açar. Et, 1000TL yi rahat geçer.

Demirel ne diyordu, Ecevit ne vaad ediyorsa ben 2 katını vereceğim....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yeşil soğanın intikamı acı oluyor
    kuru soğan daha iyi çıktı ETF i olaydı da alsaydık. temettüyü de evde yerdik.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    N kolay bonoda kısmı satış yapabiliyormuyuz.Acil paraya ihtiyaç olduğunda satın aldığımız bononun tümünü satmak mı zorundayız
    Bu arada sabah hscb ile görüştüm kkm oranı 30 olmuş ama üç aylık olduğu için kararsız kaldım.Normal mevduat oranlari biraz düşmüş 1k alti 28 söylediler.14 Mayısa kadar 32 günlük gitmek istiyorum.Vade dönüşlerim bu hafta perşembe ve cuma bakalım arayışa devam.
    Yalnız şöyle bir şey var NZOR da kısmiyetli satış yaptığınızda, bono olduğu için, hesabınıza işleyen nemayı(faizi) margarinlemez. İçerdeki paranızın cücüğünü koklatır. faiz içerde kalır, anaparanız bozdurduğunuz cücüğü dışarı kanatlanır (cebe)... içerdeki faiz de donuk olarak öylece kalıverir, getirisi olmaz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Yapı kredi 1 milyon tl kkm 22 oran verdi. 94 gün en az
    Yapı kredi mevduata ise 28,5 net verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Uygulamada 29.75 gösteriyor. 250 üzeri.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hangi sube acaba. Iyiymis
     Alıntı Originally Posted by patron10 Yazıyı Oku
    Hsbc kur koruma liya 30 oran verdi
    SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Swift yaparken OUR yazdırın (Biz/Gönderici), masraf almayacağını söylesin. Yoksa sonradan illa bi yerden tırtıklıyorlar. Alıcı abla biz de almayacağız dediği halde gönderen SHA yazdığı için 50 dolar buhar oldu. OUR=Gönderen, BEN=Alan, SHA=Yarı yarıya..

Yamyam gibi piyasa..kaçenzi..

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Evet hocam, yanlış bilgi vermiş

"Dövizden dönüşümlü KKM'nin 3 ay vade alt sınırı kaldırılıp TCMB yetkisine devredilmişti. Bankaların uygulama talimatı güncellendi ve merakla beklenen yeni alt sınır... "3 ay" olarak belirledi."

https://twitter.com/e507/status/1643038751877365761
    barış soydan da aynı şekilde yanılmış. bunu ekonomi yönetimine (varsa öyle bişey:) serzenişle birlikte şöyle düzeltmiş.. 3:42 - 4:52 arasında

Sayfa 104/1003 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •