Sayfa 104/254 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 825 - 832 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

haftalık
    Teşekkürler hocam

TA-1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu firmaya yatırım yapan arkadaşlar nedenlerinide yazabilir mi? 1 lira iken bir arkadaşımla borsa muhabbeti yaparken büyüme amaçlı bir hisseye yatırım yaptığını söyleyip adını vermişti. Bende anlamamış on kere sormuştum megapol mü diye. Oda en sonunda kodlamıştı Neyse ondan sonra bende araştırdım sahiplerine baktım. Ürünlerine karına baktım ama bir karara varamadım. Tabi böyle küçük çaplı firmaların bu güne kadar neden borsaya girdiğini aklıma getirdim ve almak için güçlü bir neden bulamdım.
    Tabi aradan geçen zaman da yeni makinalar aldı vs. Ama ben yinede yatırım yapacak bir neden bulamıyorum.
    Yatırım yapacak arkadaşlar aydınlatırlarsa hep birlikte bilgileniriz.
    Fiyat yükselişlerine para yatırmayı kast etmiyorum bu arada.

3.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bu firmaya yatırım yapan arkadaşlar nedenlerinide yazabilir mi? 1 lira iken bir arkadaşımla borsa muhabbeti yaparken büyüme amaçlı bir hisseye yatırım yaptığını söyleyip adını vermişti. Bende anlamamış on kere sormuştum megapol mü diye. Oda en sonunda kodlamıştı Neyse ondan sonra bende araştırdım sahiplerine baktım. Ürünlerine karına baktım ama bir karara varamadım. Tabi böyle küçük çaplı firmaların bu güne kadar neden borsaya girdiğini aklıma getirdim ve almak için güçlü bir neden bulamdım.
    Tabi aradan geçen zaman da yeni makinalar aldı vs. Ama ben yinede yatırım yapacak bir neden bulamıyorum.
    Yatırım yapacak arkadaşlar aydınlatırlarsa hep birlikte bilgileniriz.
    Fiyat yükselişlerine para yatırmayı kast etmiyorum bu arada.
    Ben geçen yıl haziranda 1.15 ten aldım sektörü hoşuma gitmişti. 4 veya 5 defa tavan gördüm. Eskiden durur durur 2 ayda bir tavan yapardı sonra geri düşerdi. Biz de trademizi yapar paramızı kazanirdik. Sonra şirket el değiştirdi, yatırım yapıldı, eski alacaklar toparlandı falan hisse hareketlendi. Yabancı kağıda girdi ha bire tırmanıyor. Ben hala kağıttayim trade yaparak kağıdı bu güne kadar taşıdım. İyi kazandırdı şükür ama bundan sonrasını kestiremiyorum. Şirket tam kapasite çalışıyor işler iyi talep çok kar da iyi. Yeni yatırım yapacak sinyalleri veriliyor. Teknik olarak ta sanki 5.55 çanagini tamamlamak istiyor olabilir. Ben şahsen 3.95- 4.00 gibi geri geleceğini düşünüyorum. Hacim güzel ama Aliştan emir koymuyorlar sürekli aktif ten alıyorlar farkettiyseniz. Bu yüzden yüklü alım yapmak buralardan riskli bence. Delinin biri bir basarsa kağıt ciddi oranda düşer. Ha bide piyasada 6 kusur milyon senet var eski patron bir günde 850 bin lot sattı o zaman bile %9 düşmüştü. Hiç tavan yaptığını görmedim. İş yatırım kağıdı tutuyor yani sahipsiz değil. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Pardon hiç taban yaptığını görmedim

Sayfa 104/254 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •