Sayfa 104/389 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 825 - 832 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hissenin fiyatı 1 TL civarlarındayken arkadaşın biri forumda 246.000.-TL'ye 1.000 m2 depo diyordu. Şimdi baktım da 190.000.-TL'lere 1.200 m2 olmuş. Sadece aklıma gelmişken, yazayım istedim. Ytd..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Dolar ile kira olmayacak denidiyse eski sözleşmeler devam mı .. Rygyo nun çoğu anlaşması döviz idi sanırım.sizce etkiler mi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Karara göre, eski sözleşmeler de kapsam dahilinde.

MADDE 2– Aynı Karara aşağıdaki geçici madde eklenmiştir.
    “Geçici Madde 8 – Bu Kararın 4 üncü maddesinin (g) bendinin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren otuz gün içinde, söz konusu bentte belirtilen ve daha önce akdedilmiş yürürlükteki sözleşmelerdeki döviz cinsinden kararlaştırılmış bulunan bedeller, Bakanlıkça belirlenen haller dışında; Türk parası olarak taraflarca yeniden belirlenir.â€

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Evet , ayrıca yurt dışı ile çalışan sektörler muaf sanırım, bu durumda türk firmalara tl ile kira sözleşmesi, yabancı firmalar ile döviz, acaba olası etkilenme nasıl olur, sonuçta oldukça uzun vade ile döviz borcu var, ve çok düşük faizle, geliri de döviz .. Bilwmedim durumu ne olcak

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket battı açıkçası.100milyon dolar 60milyon Euro borç.geçen yıllar gün aşırı dolar Euro kredi ile arsa alındı bildirimleri geliyordu.Şuan depo aylık 50bin tl ye kiralandı bildirimleri geliyor sadece.ya gayrimenkul satılacak,ya şirket satılacak.Bu yükü kaldıramaz şirketin geliri.suryapı 1. Proje 2 yılda%25 satılmış durumda.2. Proje Yok bile daha.

6. Durmuş döven planör radarından kasırga uyarısı yapıyor hala.yönetim o derece rahat 😄parası olanın düşeceği tuzak değil.biz düştük o ayrı 😄

7.  Alıntı Originally Posted by Drogo-89 Yazıyı Oku
    Durmuş döven planör radarından kasırga uyarısı yapıyor hala.yönetim o derece rahat ��parası olanın düşeceği tuzak değil.biz düştük o ayrı ��
    gözlemlerim..

*patron istanbul,a geldiğinde hisse hareketleri başlıyor ( bendeki izlenim, bizzat yönetiyor )
    *ne zaman yurt dışı seyahatlerine çıkıyor, hisse stabil.
    *bu günlerde hisse hareketli, çok net bir operasyon hazırlığı var.. ama ne olduğunu kestirmek zor.
    *şirketin % 10 nu kimin eline geçti ?
    *kira sözleşmelerinin büyük kısmı dolar, sonra euro ile yapılıyor..ve borçlar.....
    *patron korkmuyor, şirketim 1,5 milyar dolar diyebiliyor ve rahat, bizler tedirginiz neden ?
    *düşünüyorum.. empati falan derken.. ya en kötü bir yabancı ortak alırım,
    *yabancı olmazsa olmasın, çok kıymetli arslarım var, örnek sakarya.. örnek sancaktepe.. sur yapı durumu % 25 ama açıklama yok.
    *eylül ayı ve 3 çeyrek bilançolar..rysaş'ın bazı zorunlulukları falan derken.. hissedeki hareketlilik de çok manidar..
    * sonuç şahsım adına.. 0,61 maliyetlerim var 1,60 vermedim.. 1,71 vermedim..dolar bazlı geçmişe dönük değerleme yapmam.
    karar verdim oğluma hazine bırakcam.. ne zaman bulursa.. o zaman.. bulamazsa batsın umurumda değil.. gemide kaptan Durmuş )))
    ytd.. düşündüklerimi yazdım.. biraz da mizahi olsun..

8. Benim oğlan 4aylık.yarım milyon lotu var rygyo :D umarım o zaman işine yarar ömrü olursa.babası vazgeçmiş durumda.satmam kesinlikle.hiçbir yatırımdan zararına vazgeçmedik şükür.durmuş amcası düşünsün.Kendisi gibi uçar umarım şirket te :D

Sayfa 104/389 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •