Sayfa 104/1223 İlkİlk ... 454941021031041051061141542046041104 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Son düzenleme : iki gozum; 27-06-2018 saat: 03:03.

2. ha şunu diyebilirsin, ben iyiyim doğruyum dürüstüm, devletlerin hiçbirisi olmasın, ilkel zamandaki gibi insanlar birbirini sevsin ufak aile toplumları olarak birbirine zarar vermeden yaşasın böyle dünya istiyorum, din olmasın siyaset olmasın devlet olmasın ama insan ilkel insan olsun..

tamam istediğin gibi olsun ama bunu bu saatten sonra istemek ve gerçekleştirmek için bile güçlü olman lazım maalesef, o möt de zayıflarda olmadığına göre ütopik düşünceyle yaşamak hayal etmekde neyin nesi oluyor demezlermi adama?

3.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Beni sorum vad bir tane..
    Hdp ve sence =Pkk ye son verdik diyelim bu hereket kürt halkının taleplerini ortadan kaldıracak mı? Kaldırmayacaksa ne olacak?
    Kürt halkının talebi nedir?

Adaletse benim de talebimdir? İnsanca yaşamaksa benim de talebimdir? Hizmetse benim de talebimdir? Demokrasi, İyi eğitim, sağlık, medeniyet...

Talep var mı yok sa ABD gibi pazarlamacılar tarafından mı oluşturuyor?

Sen PKK=HDP'nin kürtlerin taleplerini savunduğunu mu? söylüyorsun.

O zaman PKK neden kürtleri-genel manada da insanları öldürüyor.
    Son düzenleme : DR.; 27-06-2018 saat: 02:46.

4.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Kitapçı doğru konuşan insan farklı görüşten bile olsa onj düzeyi ile cevap verdiğimi görüyır olmalısın..
    Ama birsi kalkıp filancalar şöyledir diye hakaret ederse ona da hakkını vermezsen doğru konuşanlara haksızlık etmiş olurum..
    Bak doğru konultun ona gmre cevap aldın. Bilmem necidir diye hakaret et bak nasıl cevap alacaksın.,
    Kaç gecedir öpdenemedşysen vaktim var tekrar yapalım..
    Hakaret et cevaba bak
    Normal tartış cevaba bak..
    Böyle yaşayarak kaç seferde öğreneceksen artık. Ben belletmeye hazırım..
    Yeterki dialog kurabilelim.
    Dialog için fedakarlığımı görüyorsun değil mi..
    İstediğin yerden başkayabilşrsin ister hakaretten insan insani dialogdan bekliyorum..
    🤣
    PKK'YA kızan , yaptıklarını onaylamayan neden HDP'ye oy verir bir anlayabilsem gerisi gelecek....

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Türkiyedeki ( güya) koministler (solcular olduklarını sanıyorlar) kapitalislerdir, koç, eczacı başı ,sabancı, bilimum başında çağdaş isimler olan dernek kurucu ve üyeleri

Forumdaki ateistler de başlarına kötü bir şey geldiğinde (uçak sallandığında, 7 şiddetinde deprem olduğunda vs.) Allah demedikleri ni söylüyorlar
    Kim söyledi ya bu dediğini?
    Gerçekten haksızlık ediyorsun.
    Ben müslüman ateistim diye söyledim. (Hırıstiyan ateistte vardır.)
    Sende özelden mesaj yazdın bana..
    Ateist olmama rağmen Birisi öldüğün de Allah rahmet eylesin dediğimi başjnız sağolsun dediğimi, hayır olduğhnda veya bir ibadet yapıldığında Allah kabul etsi dediğimi. Hazdım burada daha önce Din aynı zamanda sosyolojik ve psikolojik te bir olgudur diye de yazdım..
    şimdi FORUMdaki diyerek bir de iftira atıyorsun.
    Ayıp sana..

Mahkeme salonu gibi oldu burası adamı bi rahat bırakın sorgulamayın .
    HDP yasal bir parti isteyen O partiye verir oyunu isteyen başka bir yasal partiye verir.
    Hem demokrasiden özgürlükten söz ediyorsunuz hemde neden oy verdin diye sorguluyorsunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Kim söyledi ya bu dediğini?
    Gerçekten haksızlık ediyorsun.
    Ben müslüman ateistim diye söyledim. (Hırıstiyan ateistte vardır.)
    Sende özelden mesaj yazdın bana..
    Ateist olmama rağmen Birisi öldüğün de Allah rahmet eylesin dediğimi başjnız sağolsun dediğimi, hayır olduğhnda veya bir ibadet yapıldığında Allah kabul etsi dediğimi. Hazdım burada daha önce Din aynı zamanda sosyolojik ve psikolojik te bir olgudur diye de yazdım..
    şimdi FORUMdaki diyerek bir de iftira atıyorsun.
    Ayıp sana..
    Okumuş adamsın hem müslüman hem ateist olunmaz, hem hıristiyan hem ateist olunmayacağı gibi, ALLAH ya vardır yada yoktur,hem var hem yok olmaz, olamaz...

EMLAK'a sormuştum başına çok kötü bir şey geldi mi, geldiyse o an ne yaptın diye, o da başına kötü bir şey geldiğini ama allah hiç aklıma gelmedi dedi..

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    PKK'YA kızan , yaptıklarını onaylamayan neden HDP'ye oy verir bir anlayabilsem gerisi gelecek....
    Alıntıladığın yazının cevabı bu mu?
    Bak kızacam ha..
    Senin de benim gibi samimi olmanı istemem çok mu fazla bir şey..
    Ben burada hata yaptığımı kabul ederek kaç kişiden özür diledim,
    Neden samimi olmuyorshn ki. İlla bir tartışmayı kazanmaya çalışıyorsun. Kazanmasan da bir şeyi öğrensen karşjndakine belki kısmen hak versen ne kaybedersin. Yanlış anlama.. senden bir şey istemiyorum..
    sadece tartışmaya girereken ikna olabikeceğini de göze almanı istiyorum. Bunu yazmasan bile daha sonfa zihninde yaşayabileceğini düşünerek tartış diyorum..

Sen öğrenmek kendini geliştirmek için tartışmıyorsun. Tek amacın galip gelmek bunu sağlayamayacağını düşündüğünde ise komik çarpıtmalar yapıyırshn. Az önce DR ile yaptığım tartışmadan ben bir şeyler öğrendim. Belki ki oda öğrendi.. bilemem.. Ama seninle saatledce tartışsak sen bir şey öğrenemegeceksin sanırım.

Sayfa 104/1223 İlkİlk ... 454941021031041051061141542046041104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •