Sayfa 104/628 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 825 - 832 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. pastadan belli olur masotsuz yigidim,spek fakir değil,eli agır..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    Sivrisinekler de kan alıyor
    Hayirdir kardes dert ney.bu tahtada ben değil sivrisinek sen olabilirsin.herkesin çapı belli .benle tahta sahibi uğraşır.sen vızıltısın.

3.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    herşeyin zamanı vardır bu kağıt yavaş yavaş gider gidecekse tabi
    Bu kagit daha dogrusu aga hakkinda iyi dusunemiyorum artik.Bu kadar islem hacmiyle saydigina gore al gulum ver gulum taktigine devam ediyorlar demek.Bunlar 10 trilyon islemle bile yerinde saydirir ,ac gozluler

4.  Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Hayirdir kardes dert ney.bu tahtada ben değil sivrisinek sen olabilirsin.herkesin çapı belli .benle tahta sahibi uğraşır.sen vızıltısın.
    bir derdim yok sizinle kan alıcam diyorsunuz kan alıcı olarak sivrisinek aklıma geldi ben vızıltıyım zaten..
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    bir derdim yok sizinle kan alıcam diyorsunuz kan alıcı olarak sivrisinek aklıma geldi ben vızıltıyım zaten..
    Derdin yoksa sorun yok.Vızıltı olman senin sorunun.Ben şırıngayla alıcam yazdımmı yazdım.Söz üstüne söze gerek yok.Yazıyorsak sebebi vardır.

7.  Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Derdin yoksa sorun yok.Vızıltı olman senin sorunun.Ben şırıngayla alıcam yazdımmı yazdım.Söz üstüne söze gerek yok.Yazıyorsak sebebi vardır.
    kimden alıyorsan al ne alıyorsan..
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. Ekonomi canlı la burda

Sayfa 104/628 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •