Onemli Gunler Banner
Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Çin'den alınan ürünleri biz üretelim oradan ithal edilmesine gerek kalmasın demek yok hemen yapıştır vergiyi gitsin
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Çin'den alınan ürünleri biz üretelim oradan ithal edilmesine gerek kalmasın demek yok hemen yapıştır vergiyi gitsin
    3’e aldığını 5’e satabildiğin bir ülkede neden üretesin ki ?

1 yıl sonra krizden çıkılsın yine eski tas eski hamam olacak.

Ben çinden ürün getiriyorum. Bu karar fikrimi değiştirmeyecek. Burada asıl sorun olan husus gelen ürünlerin kimyasal vs açısından güvenli olup olmadığıdır. Ama kimsenin umrunda değil ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Etiyopya Hava Yolları'na ait 157 kişiyi taşıyan uçak düştü./ Son dakika
    Kazada kurtulan olmadığı açıklandı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Taksim'de CHP ve HDP'nin öncülüğünde güya kadınlar günü için bir araya gelen bir grup, ezana ıslıklarla, sloganlarla terbiyesizlik ettiler."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    5,20 tl vergi çok az bence en az 20 TL hatta çok daha üzeri vergi konulmalı.böylece hangi sağlığa zararlı kimyasallarla üretildiği belli olmayan uyduruk kaydırık ürünlerin ülkemize girişi de kısıtlanmış olur.adam gidiyor çin'den pahalı ürünler alıyor uyduruk bir bedel gösteriliyor gümrükte vergi ödenmiyor...olmaz öyle şey...kesinlikle yerinde bir karar hatta yetersiz bir karar...

not: bugüne kadar 1 kez bile akp ye oy vermedim.ömrümün sonuna kadar da vermem...

6. Numan Kurtulmuş: Sandıktan çıkan sonuca rıza gösteririz

https://twitter.com/politikyol/statu...27339714011136
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Mecidiyeköy'de sebze meyve kuyruğu pardon pardon varlık bolluk bereket kuyruğu..

https://www.facebook.com/watch/?v=2061169130663202
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Büyükşehir belediyemizde ibadet 4/4'lük velakin ahlak sıfır..

Mansur Yavaş;
    DUVARA YAZI YAZAN KİM?
    Teröriste, gerilla diyen biz değiliz. Şehitlere neden öldükleri belli değil diyen de biz değiliz. Pensilvanyaya insanları götüren biz değiliz. Ara açıldıkça iftiralar da artıyor. Aradaki fark 11 puan oldu. Kapatmaya imkanları yok. Şimdi yine 2-3 ay önceki gazete haberini gündeme getiriyorlar. Mal varlığını açıklayan tek aday benim. Hodri meydan sen de açıkla. Kaç yıldır devlet memurusun, gelirin bellidir. En son duvara Her biji Mansur yazdılar. Yakalandı., kim çıktı? Belediyenin bir şirketinde genel müdür yardımcısı. 1 Nisanda halk adına hepsinin hesabını soracağım.
    Son düzenleme : METEPOSTA; 10-03-2019 saat: 14:53.

Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •