Sayfa 105/244 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. bütün gayrimenkuller rekor kırıyo sen olduğun yerde sayıyon.

2. krgyo da bende başka kimse kalmamış heral.

3. Zirve fiyatı 2.64 şuan 1.84 geri çekilme yüzde 30 değişen ne var bu esnada endeks
    Yüzde 10 civarı geri çekildi ve şuan toparlıyor bizim krgyo beklentiler bitti mi tabi ki
    Hayır 110-120 milyonluk stok ve buradan yapılacak satışlar bilançoya girecek bayram
    Güre etkisi mutlaka olacaktır aksilik olmazsa 1 ocakta b grubu olacak py yapıcıdan kurtulacak .
    Kendi adıma 2.50 den portföyü azaltmıştım geri çekilme her fiyattan ufak ufak alıyorum.
    İsbank garanti vakıf ak halk deniz ykb bu aracıların maliyetleri yüksek ve beklediklerine göre
    Bende beklemeye devam ediyorum ytd

4. Yükselmeyen hisse düşer algısı yaratmaya çalışıyorlar. Diğer girdikleri hisselerde aynı durum var.

Bizim hissede speklerde açılan şemsiye formasyonu var. Üstten mal yediler.
    Acısını milletten çıkarıyorlar. Maliyetleri yüksek, eninde sonunda çıkış olmak zorunda.

5. Bu arada 1,82'ye 72.000 alış koymuş, ya iptal edecek ya da oraya mal verecek.
    Gün içinde yapılan işlemlerin en az %90'ını onlar yapıyor, artık işlem tarzları o kadar ezber ki.

6. Şirketten aldığım bilgiye göre geçen bilançoda avans olarak görünen 50 milyon TL'nin üstündeki rakamlar 9'uncu aydaki bilançoya kar olarak yansıyacak.

Bir de Temmuz - Eylül arası satışlardan 20-30 milyon kar geleceğini düşünürsek toplamda 9 aylık bilançoda 70-80 milyon arası kar bekliyorum. Yıl sonu yavtan arkadaşımızın da dediği gibi 100 milyon TL'nin üzerinde kar gelir.

Bence 2,60 ile 1,70 arasındaki dalgalanmayı daha büyük bir eylemin habercisi olarak değerlendiriyorum.

YTD değildir.

7. Topiğin dışında olacak ama Endeks'in tekrar toparlanması da ABD'ye kapak olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by gokhan2180 Yazıyı Oku
    Şirketten aldığım bilgiye göre geçen bilançoda avans olarak görünen 50 milyon TL'nin üstündeki rakamlar 9'uncu aydaki bilançoya kar olarak yansıyacak.

Bir de Temmuz - Eylül arası satışlardan 20-30 milyon kar geleceğini düşünürsek toplamda 9 aylık bilançoda 70-80 milyon arası kar bekliyorum. Yıl sonu yavtan arkadaşımızın da dediği gibi 100 milyon TL'nin üzerinde kar gelir.

Bence 2,60 ile 1,70 arasındaki dalgalanmayı daha büyük bir eylemin habercisi olarak değerlendiriyorum.

YTD değildir.
    Hergün aynı oyun birbirlerine alıp vererek buraya getirdiler zaten buradan hareket edip 2.64 zirvesine gitmişti.işbankta 1349.000 lot garantide 568000 lot vakıf 481000 lot diğerleri bunların maliyetleri yüksek ve hala
    Kağıttalar beklentiler güçlü bir şekilde devam ediyor ben krgyonun yeni zirvelere gideceğini umuyorum artık ocak
    İtibarıyla bizim menkul py olmayacak kağıdın önü açılacak 9-12 aylık karları görmek istiyorum..sanırım şuanda
    Başka kağıttalar sanırım ama heran krgyo sert bir hareketle alım fırsatı vermeyebilir kendi adıma toplamaya devam ytd

Sayfa 105/244 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •