Sayfa 105/499 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 833 - 840 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Arkadaşlar,sakın oyuna gelmeyin,iki önce yukarıdan A1 CAPİTAL' den aldığı 2.300 lotu bugün % 5 zararına veriyor görünüyor. Bu şekilde aşağılık işlemler olduğuna göre HABER yakın olabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. MERHABA
    Saygıdeğer yatırımcılar, forum sayfalarında sizlerin değerli yorumlarınızı okuyup şahsım adıma, nacizane sizlerin görüş ve fikirlerinizin üzerinden yatırımcı sıfatımla doğru bulduğum ya da yanlış olabilir mi diye saygı çerçevesinde değerli yorumlarınıza müdahil olarak mantığımın erdiğince, sizlerin yorumlarını içeriğindeki ana temaların özüne bağlı kalarak RENKLENDİREREK .... SERVİS ETMEK.... ve birde emeklerinize saygı göstererek FİNANSAL ve HUKUKSAL değerli yorumlarınızı vurgulayarak görüşümü .... BEYAN ETMEK....tir.Bu saatten sonra YATIRIMCILIĞIMI BİLDİĞİM ..! KARLILIĞINI BİLDİĞİM ..! YATIRIM SINIRLARIMI ZORLAMADAN ..! Hisselerimize sahip çıkmamız, yakın zamanda taçlandırmayı beklerken, ADAM GİBİ GERÇEK YATIRIMCILARIN renklerini belli etmeleri ya da hangi safta olduklarıdır..!

Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    Bütün yatırımcılar yaptıkları yorumlarda haklı olabileceklerini düşünerek yorumlarını yazıyor Kemal Zorlu nun savunduklarıda onu haklı çıkarması kimlerin HAYRINA ?
    HADDİMİ BİLEREK..! BENİM RENGİM BELLİ..!! SEZARIN HAKKI SEZARA..!!!

SAYGILAR..

3.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    sn.knsvsn, saygı ve hürmetlerimi sunarım. ama ,bu yazıdan bir şey anlamadım.
    ^^...... ADAM GİBİ GERÇEK YATIRIMCILARIN renklerini belli etmeleri ya da hangi safta olduklarıdır..!^^ sn.knsvsn, emin olun BORSA YATIRIM FELSEFESİNDE bu cümlelerin nerede anlam bulduğunu hiç düşünmemiştim. EPLAS yatırımcısı akıllıdır ,sabırlıdır çok iyi matematik bilir. helede lineer ,logaritmik çizilen en az 20 parametrede ,yaptırdıgı latin danslarını çok iyi bilirler ama ara sıra pozisyonuna göre zırlıyanyanlarıda görmek münkün.
    şunuda belirtmekte yarar var, bu hafta yıllara ve dönemlere göre vergi dairesine verilen bilançoları inceledim. kıyasında ;4.ÇEYREKTEKİ FARK DİKKAT ÇEKİCİ ,o nedenle 2017 konsolide bilançoda gelecek CİRO yu yukarı doğru revize ettim.bu artışın miktarını , romplast (ihracat kalemi) ve doğalgaz boru satış potansiyeli belirliyecektir.
    saygılar sunarım.
    SN NİL35 Teşekkürler
    Sevgi ve saygılarımı belirtirken yaş itibari ile büyüğümüz olduğunuzu tahmin ediyorum.Yatırımcılığını bildiğim, birbirine bağlı şirketlerimizin FİNANSAL VE HUKUKSAL doktorasını bizlere yaptırdığınız için benden de hürmetler.

-----------------BAKIŞ AÇISINA GÖRE -----------------

BORSA YATIRIM FELSEFESİNDE

YATIRIMCILIĞINI BİLDİĞİM...! KARLILIĞINI BİLDİĞİM..! YATIRIMCI SIFATIMLA (nacizane) Doktorasını yapmış biri olarak yorumlarınızın ana temalarının özüne bağlı kalarak bilgi alışverişine müdahil olmak kaydıyla saygı çerçevesinde beyanlarınızı RENKLENDİREREK benim yatırımcı görüş FELSEFEM bu diyerek yorumlarınıza katkı sağlıyabilmektir.

Kime nasıl okunacağını öğretecek halimiz yok ZIRVALAYANLARIN bakış açısına göre buna SERVİS ETMEK deniyormuş..?

ADAM GİBİ GERÇEK YATIRIMCILAR

Bağlı ortaklıkları bulunan şirketlerimizin yatırımcıların AKLININ VE MATEMATİKLERİNİN çok iyi olduğunu bende biliyorum.Senelerdir sabırlarını bugünlere kadar hisselerini taşımışken forum sayfalarında yorumları ile sabrı zorlayanları ayırt etmek gerektiğini ve bu sabır zorlayıcalar sayesinde yatırımcılar üzerinde piskolojik olarak, PATRON hedef gösterilerek belden aşağıya inecek kadar saygı seviyelerini düşürmüşlerdir.Bu saatten sonra ADAMA OYNAYANLARLA -- ADAMI OYNIYANLARI ayırt etmek için renklerini ya da hangi safta olduklarını belli etmeleridir..!!

Benim felsefeme göre servetin üzerinde oturduğumuz hisselerimize bir yatırımcı arkadaşımızın yorumundan esinlenerek vakıf haberi çok kritik bir zaman dilimi içinde olduğunu otoban girişinden önce ki son çıkış demiş..!!
    Fakat benim bakış açıma göre kemerlerimizi sıkı sıkı bağlamayı unutmayıp otobandan çıkmadan KÖPRÜYÜ geçmeyi temenni ediyorum.

Saygılarımla..... % x x x ...........?

4. Sn knvsn ben artık Kemal beyden açıklama bekliyorum bunuda beklemem en doğal hakkım diye düşünüyorum lütfen kimse bana sabır demesin ben herşeyin farkındayım başka konuşmalarda yaptırmasınlar bana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

........

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Merhaba,

Alıntı yapmadan yazıyorum ki, gereksiz yer kaplamasın.

Teşekkürler, Değerli Batık Kardeşim.

Merak ettiğim bir şeydi. Portfoyde çeşit olmayınca ve hisse de uzun zamandır hareketsiz kalınca, yazılımı bırakmıştım.

Derinliğe bakınca; hem alıcıların, hem de satıcıların olduğu görülüyor...

İdeal bir tablo. Alış, mütevazi. Çok alış olsa, bir kaç kademe üstten girecekler olacaktır ki, alıcı bunu istemiyor.

Satış kademeleri ; yine mütevazi bir şekilde dolu.

Alıcı görünen tabloya göre; günlük bir iki kademe yükselterek, maliyeti az tutmak istiyor. Hisseye gireceklere de, fırsat tanıyor. Ama, haber gelmeden, kimse atlamak istemiyor...

Zira alıcıların 10-15 kademe yükseltip, daha sonra altta beklemeleri ve alttan toplamaları "Tarz" oldu.

Belki de, gidişata göre alıcı, alım fırsatı ve boşluk vermeden gitmeyi düşünüyor. Ki, kapanışlar ve işlem hacmi bunu daha çok teyit eder yönde.

Eplas'ın kademelerini göremediğim için, hacme bakarak ve önceki tecrübe ve bilgilerimize göre, satış kademeleri yeterince dolu olmadığı için, mal bekliyor. Haberler gelinceye kadar, birilerinin sıkışarak satmasını umuyorlar.

Netice olarak, parası olana helen mal var. Benim görebildiğimi gören arkadaşlar, ucuz-pahalı demeden mallanabilirler.

Buranın müdavim ve eskilerinde para kalmadığı için, "Haydi bir omuz daha atın..." diyemiyorum.

Parası olana da teknik olarak diyemem zaten. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. :-)

Hayırlı Cuma'lar olsun arkadaşlar.

Selam ve saygılarımla,

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    ........

??????????

Malınızı ucuza kaptırmayın,yazın yukarılara..********ler öyle bir ayarlıyorlar.elinizden hergün 3,5bin loti kapıyorlar

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 105/499 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •