Sayfa 105/463 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3703 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Bu arada bugün 50 bin lot alan Ak Yatırım bence fondu. Bunu anlarız 2 gün sonra. Ama fonun alım tarzıdır yüklü miktarı tek kademeye koymak.

Bu saatden sonra , dünkü haberin etkisiyle ve yapılacak olan değerlendirmelerle daha çok fonun alım yapacağını düşünüyorum.

Arenanın 2 sene sonrasını görmemek için kör olmak lazım artık bu saatden sonra. Milyar USD'lık bir ciro , iştirak satışı ile sıfırlanacak yada çok düşecek bir finansal borç , 1'in altında bir PD/DD oranı , eğer bu işin profosyonelleri olayın nereye gideceğini hala daha görmüyorsa kör olmalılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Bu arada bugün 50 bin lot alan Ak Yatırım bence fondu. Bunu anlarız 2 gün sonra. Ama fonun alım tarzıdır yüklü miktarı tek kademeye koymak.

Bu saatden sonra , dünkü haberin etkisiyle ve yapılacak olan değerlendirmelerle daha çok fonun alım yapacağını düşünüyorum.

Arenanın 2 sene sonrasını görmemek için kör olmak lazım artık bu saatden sonra. Milyar USD'lık bir ciro , iştirak satışı ile sıfırlanacak yada çok düşecek bir finansal borç , 1'in altında bir PD/DD oranı , eğer bu işin profosyonelleri olayın nereye gideceğini hala daha görmüyorsa kör olmalılar.
    Üstadım 3 milyon lot alabilecek potansiyelde tek bir yatırımcının görmesi yeterli olur zaten :)

3.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Üstadım 3 milyon lot alabilecek potansiyelde tek bir yatırımcının görmesi yeterli olur zaten :)

3 milyon lot yani yaklaşık 50 milyon lira. Hocam senin etrafta vardır öyle biri zengin sizin oralar , 1-2 kişiye söylesen denkleştirirler bu parayı :)

Şaka bir yana , mutlaka fonlar yada bir yatırımcı grubu bu potansiyeli görecektir diye düşünüyorum.

Hele bir bilanço gelsin. Eli kulağında bu hafta gelir ama bu sefer işin içine Brightstar da girdiği için konsolidasyon uzun sürerse haftaya da kalabilir.

4. Üstadım düşündümde 100 kişi olsa da olur.Hem ne o öyle bir kişi mi kazansın :)

5. Piyasa bilançoyu iyi beklemiyor mu ya kırmızı olup olup duruyoruz :)

6. Vay arkadaş gene kapanışı yaptırmadılar.
    1 lot önüme geçti.

7. ne kadar uzun vadeci olursam olayım böyle günlerde hissenin kırmızı kapatması insanın sinirine dokunuyor..

8. bugun elimden geleni yaptım kapanısı denizden yapan benim çizdim.inşallah bilanco golu yemeyiz.Herkese bol şans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 105/463 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •