Sayfa 1055/1968 İlkİlk ... 5555595510051045105310541055105610571065110511551555 ... SonSon
Arama sonucu : 15742 madde; 8,433 - 8,440 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    keşke demeseydi. şimdi kalan pistleri de kırdırmak için ihaleler açılır.
    Hangi iktidar gelirse gelsin insaat, ihale, yolsuzluk, bunlar değişmez. Bu yüzden ''Topal Ördek'' iyidir. CB kim olursa olsun, meclis çoğunluğunun karşı tarafta olması.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Vegalı Gök Bilge
    @GokTigin3
    ·
    6s
    Antik Mısır'da piramitlerden fotonlarla kablosuz elektrik üretilip depolanıyordu..

Musa, Giza piramitinden elektrik depolama cihazını çaldığı için firavun peşine düştü..
    Valla niye olmasın? Korku ve Yalan İmparatorluğu bu...Herşey mümkün. Anlatılanlar hiç doğru değil.

3. https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...iyorum-2076429

Kılıçdaroğlu'ndan seçime günler kala 'sağduyu' çağrısı: 'Son 10 günde girişilecek en pis işleri biliyorum!'
    CHP lideri ve 13. cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, son dönemde iktidarın kutuplaştırıcı ve hedef gösterici söylemlerinin ardından Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. "Seçime gidiyoruz, savaşa değil" diyen Kılıçdaroğlu, "Son 10 günde girişilecek en pis işleri biliyorum. Ve onlara diyorum ki: Azıcık sağduyu!" sözlerini kullandı.
    Yapılacak pis işleri biliyorsan, gerekli önlemleri almış olman lazım. Ne sağduyusu? Boş lafı bırak.

Sandık güvenliği ile ilgili Onursal Adıgüzel'i görevlendiriyorsan, artık yazılacak ne var? Boş işlerle uğraşıyoruz abi. Seçim bittikten iki saat sonra bu mesajı hatırlatacağım. 8446 numerolu mesaj.

4. "Bu memlekette sağcı-solcu, ilerici-gerici yoktur, namuslu ve namussuzlar vardır.
    Siz namuslulardan olun!
    Göreceksiniz çok kalabalık olacaksınız!"

- Cemil Meriç-

5. https://twitter.com/Abese_irca/statu...34250380439554

"Ben Maliye Bakanlığı yaparken"

-Kemal Kılıçdaroğlu hiçbir zaman Maliye Bakanlığı yapmadı-
    Video var. İki defa üst üste ''Ben maliye bakanlığı yaparken'' diyor. Bir defa olsa neyse ama iki defa üst üste olunca yalan olur abi.
    O kadar çok yalan söyledi ki gerçekliğini kaybetti.

6. Kemal Kılıçdaroğlu:

Avrupa Birliği ile vizeler 3 ay içinde kalkacak.
    Buyur. Yalan üstüne yalan. 300 milyar doların doğru olduğuna nasıl inanalım?

Ama buna inanalım be ya hayali bile güzel. İnanmazsak ne yapacağız?

7. Haluk Bayraktar
    @haluk
    Sn.Kılıçdaroğlu, bugün yine isimlerimizi zikretmişsiniz, her ne kadar bugüne değin biz pek hissedemesek de bizi desteklediğinizi söylemişsiniz.

Buna rağmen Milli SİHA’lara jitem diyen, bize devlet şirketlerinden insan kaynağı çalma iftirası atan, belediyeden para aldığımız yalanını söyleyen vekillerinizi neden Diyarbakır’da, İzmir’de, Malatya’da listelerde yükselttiğiniz sorusunu cevaplamamışsınız. Sezgin Tanrıkulu’nun ismi verilince duymazdan gelmişsiniz.

Rahmetli Babamız bu iftiraları size yıllar önce mektupla ve telefonda şikayet etmiş fakat o zaman da duyarsız kalmıştınız.

Nihayet, başka bir iftirayı siz atınca, Babamız Özdemir Bey size dava açmış ve mahkeme sizi tazminata mahkum etmişti.

Kazanılacak tutarın da şehit ailelerine bağışlanmasını vasiyet etmişti.

Bu tutarsız halinizi milletimizin takdirine sunuyoruz.

Bizim derdimiz siyaset değil. Siz yapın siyasetinizi. Biz hakkımızı, milletimizin hukukunu çiğnetmemenin derdindeyiz.
    @kilicdarogluk

8. MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, kendi kamuoyu yoklamalarına göre bugün itibarıyla cumhurbaşkanı seçimini Kılıçdaroğlu’nun birinci turda kazanacağını; ancak Muharrem İnce ile Sinan Oğan’ın toplam oylarının yüzde 5’e ulaşması hālinde seçimin ikinci tura kalacağını söyledi.

Sayfa 1055/1968 İlkİlk ... 5555595510051045105310541055105610571065110511551555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •