Sayfa 106/637 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 5089 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by denlis100 Yazıyı Oku
    Ata Yatırım'dan Cemal Demirtaş ve Murat Barışık youtube'da günlük değerlendirme programı yayınlıyorlar. Bu programda şirketlerle ilgili soru da alıyorlar. Araştırma kapsamları çok dar ancak bir şirketle ilgili çok fazla soru geldiğinde bu şirketi de araştırma kapsamına alabiliyorlar. Forumda organize olup şirketle görüşmeleri için talep iletebiliriz.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Cemal beye dm den yazarım. Hatta bir ara yazmıştım, şirket randevu verme konusunda çok istekli değil demişti(bunu biz de tahmin ediyorduk). Son durum hakkında bilgi verip, görüşme için ricada bulunurum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Canım ne uğraşıyorsunuz
    Ahmet Mergen Ekotürk de program yapıyor gerçi sizi tatmin etmez ama Teknikde bir numara olduğunu herkes bilir zaten piyasada ki çok insanda onun tedrisatımdan geçmiştir. Deva grafiğine bakınca Tahtacının ruh halini size anlatır
    İmtiyazlı payları da bugün için bu kadar büyütmeye gerek yok şirket topu topu 30 milyoncuk kar dağıtıyor
    Sananda zanneder ki 30 değil 200 milyon
    O değil de Türkiye ile BAE arasında sektörle ilgili bazı başlıklar vardı o ne oldu o

3. Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

4. Duyumlara göre ilaç ta Haziran gibi %25 zam beklentisi var. Bu beklenti piyasadan bazı ilaçların çekilmesine neden oldu..

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    30.28 geçilirse 31.55 e ben hayır demem..
    31.5 üzerine hatta üzerindeki 31.80 seviyesıne kadar çıkıtı ama tutunamadı.. geri çekildikçe güç kazanacak.. 29.48 ve 29.68 deviyelerina kadar çekilmesi bile haftalıkları bozmaz.. malsız çulsuz olmakla birlikte çok yakın takıpte..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Gülseren hanım merhaba,

Genel kurul tutanaklarından okuduğumuz kadarı sayın Mesut çetin sorulan imtiyazlı paylara ödenen temettülere ilişkin aşağıdaki açıklamayı yapmış

(Mesut Çetin söz aldı ve imtiyazlı paylarının bir kısmının Deva'nın kendisine ait olması sebebi ile şirkette kalacağını...vs vs vs ...bunun göz ardı edilmemesi gerektiğini)

Bu açıklama çerçevesinde imtiyazlı olan payların 5 adet payın kaç adeti devanın kendisindedir kaç adedi eastpharma’ya aittir bilgi vermenizi rica ederim.

Görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Eyüp Özer

olarak gülseren hanıma sormuştum gelen cevap aşağıdaki şekildedir

Eyüp bey günaydın,

0,05 TL.lık A grubu imtiyazlı payın 0,013 TL.lık kısmı Deva’dadır.

Saygılarımızla

7. Son kar dağıtımına göre Deva'nın imtiyazlı pay sahipleri ile hissesi olmayan yönetim kurulu üyelerine ödediği rakam, toplam karın yaklaşık %14,8 ine denk geliyor. %2,5 i C grubu hisselere, kalan %82,7 si ise şirkette kalıyor.

Sayfa 106/637 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •