Sayfa 106/1001 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kriz olduğu zaman yada olacağını hissettikleri zaman basıyorlar paraları.Bu sadece bizim için de geçerli değil.2008 den beri bütün dünyada kural böyle.
    o zaman enflasyon patlar artı bizde dövizde patlar bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Şimdi yarın sabah açılışta satarızcıların ufak alımları gelir
    Bu grup da sabah malları verdi şimdi herkes bekliyor bugun salı daha da düşsün de alalım diye

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    sence ben mal mıyım? asdasds.
    en kötü seneye 50 lira temmetümü alırım keyfime bakarım. asdasds.
    Sence Şahenk sana 60- 100 TL temettü verir mi. Nusret ile ortak olduğu hisseyi kakalar bu sefer. Normalde güzel kar potansiyeli var da bu Şahenk ne yapar eder vermez.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Sence Şahenk sana 60- 100 TL temettü verir mi. Nusret ile ortak olduğu hisseyi kakalar bu sefer. Normalde güzel kar potansiyeli var da bu Şahenk ne yapar eder vermez.
    4 milyar liralık hisse kakıttı ikiyüz altmışlardan.
    hisseyi alan arkadaşın bir hedefi, bir pazarlığı vardır herhalde.
    yoksa en tepelerden demettüsüz neden alsın hisseyi?

ben teknik olarak bakıyorum ve 20 dolara gitmeli diye düşünüyorum.
    temel de bunu destekliyor.
    sadece zaman gerekiyor.
    tirik tırak tirik tırak olur mu hiç çalışmamak. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sabahtan SASA HEKTS a daldı. Bu ikisine vermeden endeks de düşüş zor görünüyor bugün için..Daha evvelde denk geldim gün boyu bu 2 si ni alarak (yanına 1-2 bişi daha ekleyerek) endeks i tuttuğu çok oldu ..Diğer kağıtlarda satış bittiği an sürmeye başlarsa şaşırmamak lazım o yüzden.Endeksi tutmayacak olsa sasa hekts a hiç girişmezdi ...

Kendi düşüncemdir ona göre poz almayın.
    SASA 45 liraya duser diyorum

6. Seneye enflasyon muhasebesi var. Temettuleri etkilemez mi?

7. Bu şarkının göstere göstere 300$ de biteceğini düşünmüyorum. Adamlar hep ters köşe yaptı, son bir ters köşe daha yapmaları gerekir diyorum.

8. Dün bir hisse için tavan beklentim vardı sabah açılışta alayım dedim 221,6 TL yi görmüş sabah geç uyanınca alamadım 234 TL şuan balığı kaçırdık hamsiler ile idare ediyorum. Bugün hacim yapacağım şu veri ücretini beleşe getirip matriks PC yi alacam.

Sayfa 106/1001 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •