Sayfa 107/682 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. cumhur ittifakına birşey olmaz ancak yerel seçim ittifakı tehlikeye girdi.Şimdi erdoğanın konuşması önemli olacak.Mhp olmadan meclis işlemez o yüzden bir şekilde bir orta yol bulunur.

piyasa çok kötü
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

nasip

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Ayrıca bu işin ittifaktan bağımsız olduğunu düşünüyorum..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. alan satanlar.. örneğin işyatırım ya da garanti almış görünüyor. bunu alan işbankasının ya da garantinin kendisi mi yoksa aracı kurum olarak kullanan sizin bizim gibi şahıslar mı..

6. Kademeler nasıl arkadaşlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by ahmetkemal Yazıyı Oku
    alan satanlar.. örneğin işyatırım ya da garanti almış görünüyor. bunu alan işbankasının ya da garantinin kendisi mi yoksa aracı kurum olarak kullanan sizin bizim gibi şahıslar mı..
    iş bank direkt alsa zaten kimse satmaz 1 lot ile uzaya gider tabir yerinde ise benim senin gibi kişiler de var toplayan da var

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. berler > Gündem Haberleri > Bahçeli'den A haber'e özel açıklama
    Bahçeli'den A haber'e özel açıklama
    MHP lideri Bahçeli A haber'e özel yaptığı açıklamada "Cumhur ittifakı devam ediyor, yerelde ittifak yok" dedi.
    Giriş Tarihi: 23.10.2018 12:44 Güncelleme Tarihi: 23.10.2018 12:47
    Ayrıntılar geliyor...

Sayfa 107/682 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •