Sayfa 107/189 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Gerçekten inanılmaz rakamlar,canı gönülden kutluyorum

Portföy 3 ayda 10'a katlıyor.Bu durumda bazı arkadaşların,bazı iddaaları vardı.Palanın radarına girmiş olabilirsiniz,topuklara sıkma girişimi olabilir dikkat

Özellikle geçen haftaki düşüşte performans nasıl dı?Birkaç örnek verebilir misiniz?Veremezseniz de canınız sağolsun.

Tekrar

teşekkürler

Palayla aramız iyi düşün piyasada kazanç ta hiç bir azalma söz konusu değil.
    evet piyasa türüne göre bazı farklılıklar var algoritmada.
    fakat şunu belirteyim piyasa türü düşündüğünüz kadar önemli değil.
    örnek vereyim, son düşüş dalgasında en yüksek günlük düşüş 19 eylül dü sanırım.
    19 eylülde 76 hisse senedi "önceki gün" kapanışına göre +%2 üzerinden satış fırsatı verdi.
    yine aynı gün 181 hissede farklı referans noktasına göre +%2 marjla satış fırsatı söz konusu oldu.
    Yani kötü günlerde dahi yeterince fırsat var..
    Başarı diye konuştuğumuz şey aslında basit mantıkla 100 fırsatdan 2 tanesini yakalıyor olmak..
    Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur..

2.  Alıntı Originally Posted by SeZeR32 Yazıyı Oku
    Maşallah,tebrikler hocam..Fon falan kurarsanız haberimiz olsun..Ne yapsak bu rakamlara ulaşamayız..Parayı size emanet edelim en iyisi )))))
    teşekkürler, kuracak olursam ilk burada yazarım. Bir süre sessiz ve derinden devam

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    vahy be aramızdan birisi nihayet ünlü türk algoritmik trader olarak tarihe geçecek.

Başarılarının devamını dilerim büyük bir merakla nerelere yol alacagını bekliyoruz.

nasıl başardıgın ise bizim için büyük bir soru işareti bizimde ufkumuzu ve motivasyonumuzu arttırıyorsun. Tekrar tebrik ederim.
    teşekkürler, bende merak ediyorum olacakları

4. Doğru fikir, iş ve insan kaynağı bir araya geldiğinde neler olabileceğini görüyoruz. Umarım keçinin başarısı artarak devam eder.
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by Keçi Yazıyı Oku
    teşekkürler

Palayla aramız iyi düşün piyasada kazanç ta hiç bir azalma söz konusu değil.
    evet piyasa türüne göre bazı farklılıklar var algoritmada.
    fakat şunu belirteyim piyasa türü düşündüğünüz kadar önemli değil.
    örnek vereyim, son düşüş dalgasında en yüksek günlük düşüş 19 eylül dü sanırım.
    19 eylülde 76 hisse senedi "önceki gün" kapanışına göre +%2 üzerinden satış fırsatı verdi.
    yine aynı gün 181 hissede farklı referans noktasına göre +%2 marjla satış fırsatı söz konusu oldu.
    Yani kötü günlerde dahi yeterince fırsat var..
    Başarı diye konuştuğumuz şey aslında basit mantıkla 100 fırsatdan 2 tanesini yakalıyor olmak..
    Sn keçi sizi tebrik ederim,bu yaptıklarınızı yapabilmek ciddi bir kod bilgiside gerektiriyor,sanırım mesleğinizde kodlama üzerineydi
    Buradaki çok az kişi bu kod bilgisine sahip,her ne kadar bizlere umut versenizde böyle bir kurgu oluşturabilmek bizler için imkansız gözüküyor
    Başarılarınızın devamını dilerim

Poyraz2008

Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Sn keçi sizi tebrik ederim,bu yaptıklarınızı yapabilmek ciddi bir kod bilgiside gerektiriyor,sanırım mesleğinizde kodlama üzerineydi
    Buradaki çok az kişi bu kod bilgisine sahip,her ne kadar bizlere umut versenizde böyle bir kurgu oluşturabilmek bizler için imkansız gözüküyor
    Başarılarınızın devamını dilerim

Poyraz2008
    aynen sistem kısmı çözülebilir ama portföy yönetim kısmı çok iyi kod bilgisi gerektiriyor. belki sn keçi en basit olarak bir şablon verebilir sonrası geliştirmeye kalmış.

biz bu zamana kadar vob için düşündük hep iyi bir overall yakalamak üzerine.
    .....

7.  Alıntı Originally Posted by Keçi Yazıyı Oku
    Eylül ayı performansı +%170 seviyelerinde.
    Özellikle yeni başlayıp uğraşan arkadaşlara umut olması için belirteyim,
    5 rakamla başladığım mini portföy 7 rakamlı artık..
    Oran müthiş
    Her sistemcinin hayali bu, benim de emeklilik planım :D
    Sizi tebrik ediyor ve kazancınızın devamını diliyorum.
    Dediğiniz gibi diğer sistemcilere de umut olması açısından burada yazmayı ihmal etmeyin.

Ma için yöntem kısmını zerolag kullanmak istiyorum "simple" yerine .

yardımcı olabilecek var mı ?

yeni versiyonu indirdim eklememişler :/
    .....

Sayfa 107/189 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •