Sayfa 107/168 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1338 madde; 849 - 856 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1.  Alıntı Originally Posted by Abdulrezzak Yazıyı Oku
    Covid mutasyona ugradı ingiltere salfın dahaa ciddi bir hal aldı aşılama işlemleri devam ediyor. Birde aşı mutasyona ugrayan viruse etki yapmıyor derlerse crfsa hisesi çok ciddi yükşeliş trendine girercek
    Neden millet marketlere mi koşacak ? Bir mantık kuramadım nedense. Öyle olsa idi virüs ilk çıktığında yükselişe geçerdi.

2. Yazık bu hisseye yazık bu yatırımcılara. Bir patron kendi kağıdını tabana veriyor resmen. Yazıklar olsun.. yazıklar olsun. Sabancı'dan uzak durmak lazım..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3. Bir soru : Bu şekilde satış yaparak 61 gün sonra elindeki 2.5 milyon lot biter tabi bu arada her gün yüzde 10 düşerse 1 TL nin altını görür bankalar evrak imzalattı buna benzer kağıtlar için evrakta derki eğer bu şekilde olursa tüm mal varlığımı kaybedeceğimin farkındayım ve imzalıyorum yazısı var. Tamam tüm mal varlığı kağıt 1 in altında olursa zaten kaybedersin ama bir başka maddede de diyorki hatta borç çıkabilir bu borç neyin borcu acaba ? Kağıt eksiyemi geçecek anlayan yazarsa sevinirim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sabancı bu şekilde ky yı tokatlamayı düşünüyorsa ben 1 kere kaybederim ama sabancının bütün iştiraklerini bir daha kullanmam ve etrafımıda uyanırım...

5. Ne olacak bu işin sonu

6.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bir soru : Bu şekilde satış yaparak 61 gün sonra elindeki 2.5 milyon lot biter tabi bu arada her gün yüzde 10 düşerse 1 TL nin altını görür bankalar evrak imzalattı buna benzer kağıtlar için evrakta derki eğer bu şekilde olursa tüm mal varlığımı kaybedeceğimin farkındayım ve imzalıyorum yazısı var. Tamam tüm mal varlığı kağıt 1 in altında olursa zaten kaybedersin ama bir başka maddede de diyorki hatta borç çıkabilir bu borç neyin borcu acaba ? Kağıt eksiyemi geçecek anlayan yazarsa sevinirim.

Mal varlığıyla ilgili yazı olmaz.size de borc dogmaz.iciniz rahat olsun.hisse normal değerlerine geldiğinde 1 günde 2 mio lot bile satılabilir.bu fiyatta alıcı olmaması normal piyasa değerinden haftasonu bahsetmiştik.50 TL olsun 12.5 mio lot bile alıcı çıkar.satmayanlar için olan oldu artık malesef ama 3 4 tabanı daha yok bence.elindeki lotun yarısını satabildigi yerde dusus durup dönüş başlayabilir

7. Bugün de 24.400 lot satmış. KAP.ta bildirmiş. Yazıklar olsun. Bir çok küçük yatırımcının ahını alıyor.

8. Eylül ayında yükselişte boşluklar bırakmış. satış bahanesi ile doldurur mu?

Sayfa 107/168 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •