Sayfa 107/925 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. url=https://www.linkpicture.com/view.php?img=LPic5dcba98c7dbd31981621622][/u
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. url=https://www.linkpicture.com/view.php?img=LPic5dcba9d1c1737358282995][/ur
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Ya önceki harekette ki gıbı bu bır dokme hareketi btr için,10 bin TL de de tahtayı açıp birçok kisiyi döktüler ya da geri gelecek demektir...

5. geçen hafta 180 veren yoktu bugün 180 e satan yok.. bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. İşte hep bunu yazdım..
    Geri dönüşteki hareketi çok önemli..
    Diri tutup devam ederse gerisi gelir..
    YTD...YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. B deki hareket durmuşa benziyor, çok kısa sürdü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 107/925 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •