Sayfa 109/654 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 865 - 872 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. kardeş yaz gör
    türkçe yazıyorum
    yoksa lot
    boş geyik

2. 6.15 bende alıyorum.

3. Bu aylardır burda boş geyik yapıyo Keko da bilir nerde sattığını

4.  Alıntı Originally Posted by Bjkli688 Yazıyı Oku
    Bu aylardır burda boş geyik yapıyo Keko da bilir nerde sattığını
    Çigerci kardeş geçmişte tam da benim maliyet yaptığım yer olan 3.90 lardan satmiş idi..kendisi sonradan daha yükseklerden bir miktar almış idi..artık o aldıklarını da vermiş miydi yoksa hala tutuyor muydu bilmiyorum..

Ben ise hala fuul maldayim..satmama kararı aldım. .2019 ilk çeyrek bilançosunu da görmek istiyorum. .sanırım Mayıs'ın 10 unda açıklanır. .

Bana lazım değil nakit...orda burda duracagina büyüyen bir şirkette kalsın..

5. Dolar çıkışından durdo fuul etkilenmesi. .çünkü cirosunun 50 -55 milyonu zaten döviz bazlı satışlardan oluşuyor. .bu durumda 25-30 milyon tl civarındaki bir kısımdan etkilenir..

Yalnız daha önce de söylediğim gibi konjonktür doların stabil veya gerilemesinden yana ...buda döviz bazlı borcu olan şirketler için olumludur..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çigerci kardeş geçmişte tam da benim maliyet yaptığım yer olan 3.90 lardan satmiş idi..kendisi sonradan daha yükseklerden bir miktar almış idi..artık o aldıklarını da vermiş miydi yoksa hala tutuyor muydu bilmiyorum..

Ben ise hala fuul maldayim..satmama kararı aldım. .2019 ilk çeyrek bilançosunu da görmek istiyorum. .sanırım Mayıs'ın 10 unda açıklanır. .

Bana lazım değil nakit...orda burda duracagina büyüyen bir şirkette kalsın..

Sayın Keko; Aynı fikirdeyim beklemeye devam. Burdan çıkıp başka tahtalarda düzülmeye gerek yok. Beklentilerimiz devam ediyor. Kalan sahalar bizimdir ...

7. Aynen beklemek maceraya gerek yok.

8. Açıkta kalan 25-30 milyonluk kısmı da hedge edeceklerini söylüyor. CFO Zeren hanım.

Sayfa 109/654 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •