Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1. Hocam hoşgeldin, hareketi de beraberinde getirdin, yokluğunda tozlandı buralar, TATGD nında tozunu almayı unutma üstadım😄

2.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Tuprs sanırım efsane bilanço açıklayacak yat ilişkileri berbat öalışıyor maalesef soruya cvp veremiyorlar
    105 üstü gider orada beklentim farklı belki sene sonu 60 lira olabilir diyim siz anlayın...
    Bu beklentinizin sebebini çok merak ettim sn. Ekodream.

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Dün akşam itibariyle yurda döndüm arkadaşlar aselsan ayağımı basmamı bekliyormuş daha güdecek yolu var 23.41 izlenmeli sonrasında 25 lira sat ve bekle stratejim var

Ne demiştim kimse kusura bakmasın benden duymadığınız bir uslup olacak ama KASIMA KADAR YATAY SÜREÇ YOK BEKLER HER SENE BÖYLE DİYEN ŞARLATANLARA İNANMAYIN DEMEDİM Mİ?
    Ama maalesef BİLGİ ÖNEMLİ DEMEMİZ YETMİYOR İLLA SİZLERİ BİRİLERİ KANDIRMALI!!!
     Alıntı Originally Posted by Trurl Yazıyı Oku
    Bu beklentinizin sebebini çok merak ettim sn. Ekodream.

Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
    İroni yi anladıysanız cevaplıycam... neden 60 lira?
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

4. Hocam sayfamız hayırlı olsun,çok sevindim böyle birşey yapmanıza,aselsan topigünde gözlerim hep sizi aradı
    bence tuprs dekkdeki ironi bedelsiz sonrası rakamı olabilir mi diye düşündüm,siz ne dersjniz

5.  Alıntı Originally Posted by Aldkmn Yazıyı Oku
    Hocam sayfamız hayırlı olsun,çok sevindim böyle birşey yapmanıza,aselsan topigünde gözlerim hep sizi aradı
    bence tuprs dekkdeki ironi bedelsiz sonrası rakamı olabilir mi diye düşündüm,siz ne dersjniz
    �� Tebrik ederim dostum bazen beklentilerimi dillendirmekten korkuyorum saolsun yazdıklarmızı ciddiye alanlar menfi yada gayri menfi etkilenebiliyor
    Hep dediğim gibi ben hisse fiyatı deil ama bilanço ile şirletin karlılığı ile daha çok işgileniyorum teknik kısmı hobi
    Tuprs da bu kriterlerimin tamamını karşılıyor
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

6.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    İroni yi anladıysanız cevaplıycam... neden 60 lira?
    Özür dilerim, tamamen gözümden kaçmış. Sorumu gözardı edebilirsiniz.

Paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Tekrar teşekkürler.

7. Hocam hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by fourseason Yazıyı Oku
    Hocam hoşgeldin, hareketi de beraberinde getirdin, yokluğunda tozlandı buralar, TATGD nında tozunu almayı unutma üstadım��
     Alıntı Originally Posted by Trurl Yazıyı Oku
    Özür dilerim, tamamen gözümden kaçmış. Sorumu gözardı edebilirsiniz.

Paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Tekrar teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by heptavan Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Değerli dostlarım çok teşekkğr ederim
    Lütfen finansal okur yazarlık adına katkılrınızı eksik etmeyin
    Alıntılarınızı ilginizi çeken bilgileri paylaşalım lütfen

Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •