Sayfa 11/337 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2811 madde; 81 - 88 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Ortalama çalışma süresi 30 yıl derseniz. Çok ciddi bir süre geçmiş olsun. Psikolojik olarak zor bir dönem geçirmiş olmalısınız.

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi
    Hayat işte .Allahtan gençtik.İlk yedi yılın emeği uçtu gitti.Sonra toparladık tabi olayı.Ne yapacaksınız insanlar depremde değil mallarını canlarını sevdiklerini kaybettiler.Hayatta oluyor bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hayat işte .Allahtan gençtik.İlk yedi yılın emeği uçtu gitti.Sonra toparladık tabi olayı.Ne yapacaksınız insanlar depremde değil mallarını canlarını sevdiklerini kaybettiler.Hayatta oluyor bunlar.
    Yaşam varsa umutta var. Deneyimlerin paylaşılması bu açıdan önemli. Diğer insanlarında aynı deneyimleri yaşayarak öğrenmemesi için.

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

3. 26 adet net 86m2 daireyi 60 milyona mal ediyorum demek, bürüt 115m2 desek, 1m2 inşaatı hemen hemen 20bin TL'ye mal ediyorum demektir.

Bu fiyata aynı binadan en az 1 tane daha yaparsınız.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Garaj vs falan da var.

Daire başı 2-2,5 mil arsa hariç maliyet çıkıyor.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Tamam hocam sen alma.

Ben de Bostancı'da oturmam ,ben de almam....

Konu bu değil ki.

Maliyetler konusu için paylaşmıştım.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ali nihat tarlan caddesi var.Yeditepe üniversitesi arkasında metruk bir inşaat var.Mezarlığın ve sanayinin yanında.1999 yılında peşin para 200 bin dolar verdik dükkan aldık.Müteahit battı,bizim para uçtu gitti.tapumuz vardı iptal edildi(arsa tapusu).Yani ben topraktan mal almam hele bostancıdan asla)))))))))

Bostancıda da oturmam.Şeytan görsün yüzünü)))))))

Sayfa 11/337 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •