Sayfa 110/184 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1472 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Haftalık kapanış 50 civarlarında olsaydı iyi kapanış olurdu fakat iyi kapattı seansı rallisine devam ediyor grafik bakmaya gerek yok al,sat trade edenler baksın motor ısındı gibi mantıklı açıklamaları olabilir fakat unutmasınlar para teknik analizi çizer geçer.patates püresi yapar.
    Ralliye devam sıkıntı yok ytd.İyi hafta sonları.

Anadolu sigorta çok düşük çarpanlarla işlem görüyor borsada örnek Türkiye sigorta olabilir 2 şirketin özsermayesi arasında büyük fark yok ayrıca anadolu sigortanın sermayesi düşük bence gelecek yıllarda bedelsiz sermaye artırımı olabilir enflasyon yüksek olduğu için 2 şirket açısından çok büyük fark yok büyüklük bakımından daha net olsun Türkiye sigorta F/K 11,47 Anadolu sigorta F/K 6,74 normalde mantıklı olan Anadolu sigortanın F/K çift hanelere yükseliş yaşaması gerekir olur olmaz o ayrı konu aslında F/K 11 civarları bile yüksek değildir ytd.Düşüncem 3,çeyrek bilanço kasım ayı yaklaştıkça F/K çift hanelere yükseliş yaşayacağını düşünüyorum ytd.

Diğer örnek Ray sigorta cuma günü tavana kitlenip kaldı hiç bozmadı
    F/K 17,74 PD/DD 6,59 balon değil gerçek olan budur.
    Ak sigorta yatayda yeşil kapattı cuma günü,
    F/K 11,69 PD/DD 4,16 pahalı diyemezler gerçek olan budur ytd.
    Düşüncem sigorta hisseleri gümbür gümbür geliyorlar.
    XSGRT cuma kapanış 30,113 zirvesi 30,438 bankalar X2 gidecekse sigortalar X4 yükseliş yaşasın bana yeter ytd.

F/K 7,37 az kaldı çift hanelere ytd.Bugünde tavan oluyor tavanı bozuyor ytd.
    Ray Sigorta gene tavana kitlenmiş durumda XSGRT %5,56 primli şuanda ytd.

Daha önce Anadolu hayat anadolu sigortayı geçmişti hisse fiyatında aradaki farkı açmıştı şimdi anadolu sigorta yakaladı geçti bence temel verilere göre anadolu sigortanın önde olması son derece normal bir durumdur ytd.

Xsgrt düzeltme yaşıyor normal kar satışı gelmesi Anadolu sigortada ytd.

Ray sigorta tarih yazıyor kaçıncı tavana gidiyor sayısını unuttum

Seansı kötü kapatmadı anadolu sigorta 50 civarlarında kalıcılık sağladı önemli olan budur yükselen trend yola devam ytd.
    Daha önceleri yazmıştım sert hisse anadolu sigorta düşüşler ve yükselişler böyle zirvesi 58,00 kapanış 53,25 teknikte bozulma olması için XSGRT nin tekniğinin bozulması gerekir fakat şuanda ışıl ışıl parlıyor sigorta endeksi yola devam.hayalim 3 haneli rakamlar ytd.

Sayfa 110/184 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •