Sayfa 110/999 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    bizim burda bi ev vardı

3 sene önce sordum 375 dedi

1 sene önce sordum 550 dedi

şimdi sorsam 600 filan der en az.

üzücü olan ev 3.5 yıldır boş..

inadına almıyorum, almayacağım da..

yapacak bişi yok..

herkes akıllı bi biz mi g.zekalıyız ??

ytd.

syg,
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Cantaya 500 bini doldur onune koy.

Veriyor musun vermiyor musun de.

Bak nasil verecek.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    550 dedim vermedi hatta 689 olmaz diyor. Arabayla takas olurmu dedim olur dedi. Arabayi yuksek ittirebilirsem alacagim. Da araba belese gitmis olacak her turlu. Pe...o zaten benim arabanin parasini uzerine eklemis ))

Adam mulk zenginiymis bana denk geldi boylesi...almayalim diyorum hanim illa bu olacak diyor. Zaten dolardan da tersteyim sussun diye ne yapip edip alacagiz bakalim saygideger bros

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,410
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Blomberg 5,11 gosteriyor hala ..sdyney acmadiki 01 de acilicak.

4. Mynet , hürriyet, bigpara da 5.11 gösteriyor neler oluyor acaba? Bu arada fibabank 5.1788 den sattığı doları şimdi 5.45 ten satıyor.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    550 dedim vermedi hatta 689 olmaz diyor. Arabayla takas olurmu dedim olur dedi. Arabayi yuksek ittirebilirsem alacagim. Da araba belese gitmis olacak her turlu. Pe...o zaten benim arabanin parasini uzerine eklemis ))

Adam mulk zenginiymis bana denk geldi boylesi...almayalim diyorum hanim illa bu olacak diyor. Zaten dolardan da tersteyim sussun diye ne yapip edip alacagiz bakalim saygideger bros
    Her zaman daha iyisi vardir. Ulke kalkinmista mi ,550 den 690 a cikarmis.

Adama de ki bu fiyata almam, olurda bir gun tartismak istersen ara beni.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

çorum bahabey yapıkredi şubedekileri arayın, mert küçükuncu size 27 ocak açılışıyla ilgili bu ay başında ne söyledi deyin, ceren hanım var orda direk ona bağlanabilirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dun Tokat'a her yaz anne babasini gormeye giden bir arkadasla konustum.
    Her yer bombos, tarlalar ekilmiyor, gencler buyuk sehirlere gidiyorlar. Ihtiyarlar kaliyor onlar da tarlada calisamiyorlar, gundelik isci bulamiyorsin, bulsan 150 TL den asagi calisan yok..
    Gencler ciftci olmak istemiyorlar, zaten iki kusakta tarlalar bolunuyor miras yolu ile ve kimseyi beslemez oluyor dedi.
    Tarim sektorunde calisan nufus surekli dusmekte.
    Bu isin sonu kitlik, benden soylemesi.
    Syg,
    Tüm dünyada böyle, artık tarım öyle eskisi gibi insan gücüyle yapılmıyor, monokültür uygulaması var, uçsuz bucaksız arazilerde tek bitkide uzmanlaşılıp makine gücüyle ekilip hasat ediliyor, hatta o makineler de sürücüsüz olmak üzere, yani insan emeği giderek önemsizleşiyor, kanada mercimeği amerika mısır öyle ucuza üretip sana satıyor. Biyoteknoloji ve mühendislik iyileştirmeleri sayesinde de birim alan başına hasat giderek artıyor.
    Atadan kalma yöntemle tarım yapıp geçineyim zengin olayım derdi bitti..

8. Yıldız Teknik Ünv. nin Davutpaşa kampüsünde cam seralar içinde topraksız üretim yapılıyor artık...Bu genişlemeli ki zaten de yapılıyor sanırım Antalyada birçok yerde halihazırda...Ama genişletilmeli ve İstanbula yakın yerlerde olmalı bu yerler...

Sayfa 110/999 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •