Sayfa 110/245 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 873 - 880 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1. Sn paydaşlar bist denen bataklıkta malesef gerçek yatırımcı sayısı çok az 30 endeks dışında yabancı yatırımcı veya fon alışı daha da az. Yerli yeni yatırımcı zaten borsaya gelmiyor onun için çok fazla beklentiye girmek insanı üzüyor bu şirket ve onlarcası için durum malesef aynı.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

2. Sn konukoğlu bu şirketi satıyorum dese kaç paradab satar az çok tahmin edebilirsiniz en azından bu fiyattan satmaz o garanti.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

3. Patron alaman bir firmanın traktör disbiritörlüğünüde almış ama tık yok
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

haftalık pasta

7.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Sn paydaşlar bist denen bataklıkta malesef gerçek yatırımcı sayısı çok az 30 endeks dışında yabancı yatırımcı veya fon alışı daha da az. Yerli yeni yatırımcı zaten borsaya gelmiyor onun için çok fazla beklentiye girmek insanı üzüyor bu şirket ve onlarcası için durum malesef aynı.

Haklısınız üstad..
    Emek hırsızlığının kitabını yazmışlar bunlar..
    Ne kadar bilginiz,tecrübeniz,emeğiniz olsa bile kazanç şansa kalıyor..
    Ne endeks,ne temettü,ne bedelsiz nede karlılık..hikaye..!!
    Patron istemezse,spek kağıdınıza girmezse boş kalıyor..

Ytd

8. Kimseler kalmamış
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

Sayfa 110/245 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •