Sayfa 110/216 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    Adamlar 42,5 ten satmiş gitmiş ,, satan adam sattıktan sonra ne olsa umrunda olmaz ,, sen evini araba sattıktan sonra merak ediyormusun ne olacak diye o ev araba ,, yoluna bakarsın .. adamlar 42,5 tan satmiş çekilmiş ,, bu sertifika çıkarılmadan önce 42,5 ten alanların geri iade hakkı olması gerekirdi
    geri iade hakkı iyiymiş, bunu tüm borsaya uygulasınlar hatta. Hisseyi alayım, kar edersem ne ala, edemezsem geri iade edeyim.
    Kimse size fiyat garantisi vermedi alırken, ne garantisi verildi peki? belli sayıda hisse toplarsanız ev verilecek, toplayamazsanız süre sonunda evler satılıp payınıza düşen para verilecek. Bu taahhüt tutulmazsa o zaman haklısınız, şu anda öyle bir durum yok. Hisseleriniz duruyor, şu anda tek sıkıntınız aldığınız hisseleri bekleseydiniz daha ucuza alabilecek olmanız. Hisse sayınızda azalma yok, hisselerin sanal ve her gün oynayan değerinde değişiklik var. Bu konuda rahatsız olmakta haklısınız ama yapabileceğiniz bir şey yok, itiraz edecek bir nokta da yok, piyasa bu, olur öyle, dolar-altın-hisse alanlar da fiyatı sonradan düşerse zarar ediyor. Tokiye devlete güvendik de girdik de demeyin, dediğim gibi size hisse fiyatı garantisi verilmedi, ev garantisi/projenin tamamlanma garantisi verildi o taahhüt de zamanı gelince tutulmazsa o başka konu olur.
    Neyse, kimsenin öngöremediği bir hareket oldu, benim hissem olsa satmaz beklerdim, mümkün olduğu kadar da ek alım yapıp maliyeti düşürmeye çalışırdım. Hissede bu hareket risklidir ama bunda mutlaka yakında bir dip olması lazım, işin ucunda gayrimenkul var ve ölücüler akbaba gibi izliyordur eminim.
    Tek bir önemli gözlemimi paylaşayım, fiyattan daha ilginç bence, hissede işlem hacmi çok çok az. Günlük 200-300 bin lira hacim nedir yani? Hadi yarın bir evlik hisse alayım dese biri hisseye tavan çektirir. Bu forumda milyonluk portföyü olan çok kişi var bir el atsalar kaldırırlar kağıdı

ilk arz yapıldığında geri iade garantisi veren hisseler oldu ,, bir araştır istersen,, ilk arzdan alanlar için bu konu
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

3. Ve 34 leride gördük. Bir babayiğit gelir şimdi bir dairelik pay alırsa bir tepki verir mi acaba

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

elinde olan gerçekleri görmek istemiyor ,, sertifika işi tutmadı
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

5. Her an takip ediyorum. Her düşüş son diyorum. Hiç bir şey son değil. Tek umudum 34 den donmesi
     Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    elinde olan gerçekleri görmek istemiyor ,, sertifika işi tutmadı

6. 36ya bir tepki olacak, sonra bu tabanın altını tekrar görecek ytd

7.  Alıntı Originally Posted by olorli Yazıyı Oku
    36ya bir tepki olacak, sonra bu tabanın altını tekrar görecek ytd
    30'da bekliyorum.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    30'da bekliyorum.
    Buna ölücülük denir

Sayfa 110/216 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •