Sayfa 110/359 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 873 - 880 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by MYEL Yazıyı Oku
    yani şimdi bana bu kağıdın karın ağrısı nedir mantıklı olarak anlatacak olan biri yada birileri var mı? bilançosu iyi gelir, beklentisi hala devam eder, birleşme haberleri gelir, gapı kapatır, düzeltmesini yapar ,teknik kısmını hiç söylemiyorum vs vs ... bu kadar olumlu haberden sonra neden portföyümde zarar yazar özür dileyerek söylüyorum kol gibi oldu.. nereye kadar ne zaman kadar??
    Kesinlikle katılıyorum aynen bu kağıdı tutuyor namussuz patron, gün içi 10-15 kuruşa tamah ediyor. Herşey artı kağıt eksi. 2 dir 4.70 i görüp dönüyor şimdi 5 6 olmaliydi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şu finansman 7 ve 8 lotluk sürekli alımları ilginc

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kodlama alım satım yapıyorlar bunlar onlarda işaret dili

4.  Alıntı Originally Posted by Leventdemir23 Yazıyı Oku
    Mayis ayina kadar bekleyin derim. Ytd

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mayıs değil mart ayında hareket başlar banka satış açıklamasını haftaya yaparlar inşallah anlaşma sağlandı diye biliyorum 3 farklı yerden teyidini aldım bir aksilik olmazsa haftaya açıklama bekliyoruz..

5.  Alıntı Originally Posted by berberyasar37 Yazıyı Oku
    Mayıs değil mart ayında hareket başlar banka satış açıklamasını haftaya yaparlar inşallah anlaşma sağlandı diye biliyorum 3 farklı yerden teyidini aldım bir aksilik olmazsa haftaya açıklama bekliyoruz..
    İnşallah...

6.  Alıntı Originally Posted by berberyasar37 Yazıyı Oku
    6-7 olmadan satan serefsizdir 7 aydır bekliyorum gerekirse 2 yıl daha beklerim inat ettim.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet_kocabey_1987 Yazıyı Oku
    6-7 olmadan satan serefsizdir 7 aydır bekliyorum gerekirse 2 yıl daha beklerim inat ettim.

Nereye kadar gider bilemem ama Allah şahidim olsun bu akşam tekrar görüştüm denizbank tan ayrılan bir müşterim var 3 ayrı insandan teyit aldım satılmış dedi hatta şimdiki toplantılarına denizbankın türkiyedeki müdürünü bile almadıklarını söyledi fiyatı da 4.iki milyar dolar olarak gerçekleşti dedi ama hisse nereye kadar yükselir bilemem..

8. 3.5 milyar tl ye al 4 2 ye sat 2012 den beri 6 sende 700 bin dolarcik beklenenin altı bence

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/359 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •