Sayfa 111/651 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 881 - 888 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

ciddi görünüyor bu sürpriz hareket!

2. sattıklarını 2 lerden yerine koyarlar umarım biraz acısını hissederler bu sefer çetin cevize çattılar. pazartesi tavana yürüse de görüsem şu satan genpa nın boyunu.

Bu gün de satmaya devam etmiş GenPAZ. üstelik 500 bin lot 1,55-1,57 aralığından.
    Ama 1,59 alışta kapatan hissemiz güçlü bir rüzgarı arkasına almıştır umarım.

4.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    patron patron deyip ağlayan arkadaşlar vardı milleti etkileyen ne oldu şimdi de patronun zararına ağlayın

kafama göre döndünya
    Daha önceki yazdıklarıma bakarsan kağıdı ne kadar savunduğumu, euro-dolar dengesi böyle olduğu sürece çok iyi bilanço beklediğimi, çocuğun biriktirdiklerini bile her ay 100 lot alarak yatırım yapma kararı aldığımı ve hisseye 2014 bilanço rakamlarına ulaşarak 1,90 hedef çizdiğimi görürsün. ANCAK BUGÜN BÜTÜN BAKIŞ AÇIM DEĞİŞTİ. BEN BUNLARA PARA YATIRMAM. İSTERSE 1,90 HEDEFE GİDECEĞİNİ ADIM GİBİ BİLEYİM. HAFTA İÇİNDE SATTIRMAK İÇİ HER TÜRLÜ ŞEYİ EL BİRLİĞİ İLE YAP. SEANS ORTASINDA HABER GİR FALAN. SONRA DA YETERİNCE TOPLAMIŞ OLMALI Kİ HAFTA SONUNA GİRERKEN YUKARI DİK KAĞIDI. Millete kağıdı ver taşıt sonra da neredeyse gırtlağını sıkarak al ve sonra da kağıdı çıkar. Milleti sağılacak sığır zannediyorlar galiba. SPK şunu bir incelese de görsek. Kim kime ne malı satmış. İçerden kim ne kadar hisse almış. BENİM GÜVENİM SIFIRLANDI. İSPAT EDİLECEK BİR SUÇLAMAM YOK AMA BEN DAHA GÜVENEMEM. 1,59'a sürdüğünüz kağıdı ne kadar taşıtacaksınız millete acaba? Alalım 3 ay bekleyelim mi??

5. Ben gider arkadaşlar kendinize iyi bakın. Bol kazançlar. Unutmayın hedef 1,92. Eğer devam edecekseniz malınızı bunlara kaptırmayın. Bilançoyu da iyi okuyun. Önünüze konması muhtemel kaba rakamlara bakıp es geçmeyin. Sosyal medyada bir sürü insan var. Kendiniz beceremezseniz onlara sorun

6. Bugun bir twitter fenomeni yazmis galiba hisseyi anladigim kadariyla. Her ne kadar oneri mesajini yaklalayamasam da takipcilerinin sorularindan cikariyorum ... Belki icimizde takipcisi vardir ve aciklik getirir. Stop ve kisa vade hedef veren bu fenomen, daha once Ersu, Gerel ve Avod'u yakalamisti. Umarim bu tahta da en az onlar kadar prim yapar. Beni mutlu eden sey ise, koylu kurnazi Genpaz'in ters ayakta yakalanarak 90'a giden topu izlemesi oldu. Umarim inat etmez artik... Bol kazanclar... Yatirim tavsiyesi degildir...

7. Ozur dilerim yukarida bir arkadas isaret etmis zaten. Kalabalik yaptim kusura bakmayin. Selamlar, saygilar...

Sayfa 111/651 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •