Sayfa 111/814 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 881 - 888 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Volkan181818 Yazıyı Oku
    Morpehus hg dostum özlettin kendini
    Eyvallah dostum hoş bulduk.

2.  Alıntı Originally Posted by sovalye3442 Yazıyı Oku
    Selam arkadasşlar, bu acununkini yutmazdın lafı hiç hoş olmamış sabah sabah kimsenin kalbini kırmak istemiyorum zaten yeni cezadan kurtuldum o yüzden lütfen düzeltin lafınızı
    Cok hassas gördüm sizi.

Ayni hassasiyeti air'e yapilan su ifadeye de gostermenizi beklerdim.

Biz durup dururken kavga cikarmayiz. Laf atandan da lafimizi esirgemeyiz!
    "Sen morfeusunkini yutmussun zaten. Belli teknik bildigin komik adam"

3. Morpheus darwadırın yazdıkları zırvalıkları okumuyorum, ben burda benim gibi mağdur durumda olan bir arkadaşın yazdığına tepki gösterdim, ayrıca airforce beni iyi bilir istersen sor kendisine, dünkü cesaretin içinde tebrik etmiştim seni ama sen nedense bana yüklenmekten keyif alıyorsun. son 10 sn.

4. Size yuklenmiyorum. Ama buna da lafini vermezsen kendini bi halt saniyor. Size bi kastim söz konusu değil. air e yapilan terbiyezsiligi kendime yapılmış sayarim. Haddini de bildiririm. Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by morpheus1 Yazıyı Oku
    Size yuklenmiyorum. Ama buna da lafini vermezsen kendini bi halt saniyor. Size bi kastim söz konusu değil. air e yapilan terbiyezsiligi kendime yapılmış sayarim. Haddini de bildiririm. Saygılar.
    yazdığın şey direkt şahsıma hitaben yazılmıştır, haddini bildireceğin kişiye yazarsan sevinirim. saygılar bizden

Air Guest
    Tamam beyler ortaklar sakin olalım ansa da patroniceleri satan satsin herkes maliyetini kurtarmıştır yazmış yakında orada aradiginida.bulamayinca geri gelir hani sabretmek zaman kaybi dio ya patroniçesi sabretmeyen gitsin demiş damlar aramiza sonra şöyle bildim böyle.bildim sen önce 1.24 karanlık oda da aldigin ansalari.bi zararina verde gel görürsün bilmeyi ;)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. arkadaşlar bırakın ansayı mansayı.patronlar yapacakları işleri böyle açıklamazlar.bakın bizimkinlere hiçbirşey konuşuyorlarmı.yani ansayı öyle pazarlıyorlarki.ky'ya çıkın yoksa hisseyi yükseltmem diyor.sonrada buraya millet geliyor şöyle böyle diyor.hiçbir patron hayrına borsadaki hisselere bulaşmaz hemde yakın izleme pazarına hiç uğramaz.ytd

Sayfa 111/814 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •